Tiffany Breuninger
Fot. mat. prasowe
ze świata mody

Biżuteria kultowej amerykańskiej marki wreszcie do kupienia w Polsce!

Biżuteria Tiffany&Co. dostępna jest w Breuninger.com/pl

Redakcja VIVA! 10 lutego 2023 13:36
Tiffany Breuninger
Fot. mat. prasowe

Wprowadzenie Tiffany & Co. na polski rynek jest wynikiem wieloletniej i bliskiej współpracy Breuninger i Tiffany & Co. Klienci platformy e-commerce mogą składać zamówienia poprzez stronę www.breuninger.com/pl, a Breuninger zajmuje się pełną realizację zamówienia i wysyłką biżuterii w legendarnym Tiffany Blue® Box. Płatność odbywa się za pośrednictwem strony poprzez BLIK, Przelewy24, Kartą Kredytową i PayPal.

ZOBACZ TAKŻE: Beyoncé w najnowszej kampanii marki Tiffany & Co.

Biżuteria Tiffany & Co. dostępna na Breuninger.com/pl

„Cieszymy się, że możemy zaproponować ikoniczną biżuterię Tiffany & Co. polskim Klientkom i Klientom na Breuninger.com. Nasza współpraca z Tiffany & Co. wzmacnia ofertę i pozycjonowanie Breuninger, jako sklepu z największą ofertą marek luksusowych oraz pozwala konsekwentnie realizować nasze dążenie do osiągnięcia pozycji leadera w segmencie luksusowej mody i lifestyle'u w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej”, mówi o rozszerzeniu współpracy z Tiffany & Co. Marcin Winkler, General Manager Breuninger CEE, SE and Benelux.


Słynny diament Tiffany miały okazję nosić trzy kobiety: na balu marki – Mary Whitehouse, w filmie „Śniadaniu u Tiffany’ego” – Audrey Hepburn oraz Lady Gaga - na rozdaniu Oscarów. I choć najbardziej rozpoznawalny na świecie naszyjnik nie jest na sprzedaż, to od teraz polscy Klienci Breuninger.com mogą nabyć w cyfrowym pop-up store około 150 sztuk biżuterii z ikonicznych kolekcji takich, jak Tiffany Victoria, Tiffany T, Tiffany City HardWear czy Tiffany Knot. Premiera sklepu obejmie nowość - kolekcję Tiffany Lock: Wyraźnie nowoczesna wizualna wypowiedź o sile osobistych więzi z osobami wokół nas i o tym, jak te więzi czynią nas tym, kim jesteśmy.

Tiffany Breuninger
Fot. mat. prasowe

Tiffany Breuninger
Fot. mat. prasowe

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?