Czy w tym wieku wypada tak epatować seksualnością?

Sabina Zięba 7 sierpnia 2018 20:31

Wychowywana od dziecka na gwiazdę Britney Spears, najlepsze lata w swojej karierze ma już za sobą. 36-latka będąc nastolatką została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako artystka z największą liczbą sprzedanych albumów i singli w historii. Po przebytym załamaniu nerwowym cały czas próbuje wrócić na szczyt, ale trzeba przyznać, że wychodzi jej to dosyć nieudolnie...

Stylizacje Britney Spears na Brighton Pride

Ostatnio księżniczka popu wystąpiła na Brighton Pride. Trwający od 3 do 5 sierpnia festiwal jest największym muzycznym wydarzeniem wspomagającym społeczność LGBT, którą od lat wspiera także wokalistka.

Jej koncert jest szeroko komentowany w Internecie, głównie za sprawą scenicznych stylizacji. Britney paradowała w mocno erotycznych strojach, eksponujących jej figurę. Miała na sobie stanik i majtki z ćwiekami oraz kabaretki. Choć nie przypominała siebie sprzed lat, trzeba przyznać, że wciąż jest w formie.

Uwagę zwracały również jej prowokacyjne ruchy - wokalistka wiła się wokół rury, a także przybierała seksowne pozy z tancerzami podczas wykonywania choreografii. Odegrała nawet scenkę z „niewolnikiem”, którego prowadziła po scenie na smyczy.

Mimo upływu czasu, forma jej koncertów wcale się nie zmieniła... Myślicie, że taki występ nie wprawił w zażenowanie jej dwóch nastoletnich synów?

Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentowała!  

1/6
Copyright @East News
1/6

Britney przybierając prowokacyjne pozycje tańczyła na rurze.

2/6
Copyright @East News
2/6

Jej kreacje wprawiały widzów w osłupienie.

3/6
Copyright @East News
3/6

Paradowała w staniku i mikroskopijnych majtkach z ćwiekami, a także kabaretkach.

4/6
Copyright @ONS
4/6

Od początku koncertu zrzucała kolejne elementy garderoby.

5/6
Copyright @ONS
5/6

Wokalistka nadal kreuje się na seksowną nastolatkę, jak 15 lat temu.

6/6
Copyright @East News
6/6

Myślicie, że synowie się za nią nie wstydzą?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.