Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Zachwyciła Was suknia ślubna Agnieszki Więdłochy w „Planecie Singli 3”?

Wiemy, gdzie możecie ją kupić!

Sabina Zięba 8 lutego 2019 18:30
Fot. Materiały prasowe

Już od 8 lutego w kinach możemy zobaczyć dalszy ciąg historii miłości Ani Kwiatkowskiej i Tomka Wilczyńskiego, czyli bohaterów jednej z najbardziej lubianych polskich komedii romantycznych. Mimo tego, że jeszcze niewiele osób miało okazję obejrzeć film, już dużo się mówi o kreacji głównej bohaterki w kluczowej scenie produkcji. Okazuje się, że jest to projekt polskiej marki! Jakiej?

Suknia ślubna z filmu „Planeta Singli 3”

W trzeciej części para grana przez Agnieszkę Więdłochę oraz Macieja Stuhra zamierza się pobrać, jednak zanim to się zdarzy, czeka ich masa skomplikowanych, choć zabawnych sytuacji. Gdy po wielu perypetiach dochodzi do ceremonii, filmowa Ania staje przed ołtarzem w niezwykle dziewczęcej i zmysłowej sukni ślubnej, która pięknie podkreśla jej talię.

Kreacja ta pochodzi z atelier marki Warsaw Poet, której założycielką i projektantką jest Magdalena Socha-Włodarska. Tworzone przez nią suknie to połączenie klasyki i sensualnych form z naturalnego jedwabiu, wyszukanych koronek oraz delikatnych siateczek. Designerka pragnie, by przełamywały schematy i nie były jedynie outfitami na jeden wieczór, ale również... na co dzień.

Sama w jednym z wywiadów powiedziała, jak wyglądało projektowanie kreacji do Planety Singli 3: „Na początek ustaliłyśmy z kostiumografką Kaliną Lach, jaki jest styl Ani. Wyszło nam, że ma uniwersalny styl inspirowany estetyką vintage. Stąd pomysł na elementy retro w postaci delikatnej siateczki w kropki”. Następnie przejrzały zdjęcia Agnieszki Więdłochy i ustaliły, w jakim fasonie jest jej najlepiej. Ramiączka i rękawki-motylki zostały dodane, by podkreślić charakter granej przez nią postaci.

Jednak, co ciekawe, początkowo projekt ten wcale nie miał trafić do sprzedaży! Socha-Włodarska ujawniła: „Nie planowałam włączać jej do kolekcji, ale gdy wisiała w pracowni na manekinie, to coraz więcej pań się o nią pytało. Są już pierwsze klientki, które zamówiły na swój ślub ten model”. 

Wcale nas to nie dziwi, bo naprawdę zapiera dech w piersiach! Wam również się podoba?  

Kadr z filmu „Planeta Singli 3”

Planeta singli 3
Fot. Materiały prasowe

Projekt Warsaw Poet

Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.