Sabina Zięba 11 stycznia 2018 12:30
1/8
Copyright @East News
1/8

W środowy wieczór 10 stycznia w warszawskich Złotych Tarasach odbyła się premiera polskiej komedii romantyczniej pt. „Narzeczony na niby”. Na imprezie promującej najnowszy film Bartosza Prokopowicza zjawiła się plejada gwiazd. Choć uwaga fotoreporterów skupiona była głównie na Julii Kamińskiej, która w obrazie wciela się w główną bohaterkę, Karinę, to inne gwiazdy również starały się wyróżnić na czerwonym dywanie oryginalnymi stylizacjami. Która z nich wyglądała najlepiej? Zobaczcie w naszej galerii i sprawdźcie, jakie marki wybrały na ten wielki wieczór!

Polecamy też: Gwiazdy na premierze filmu „Narzeczony na niby”. Zobacz, kto się pojawił!

2/8
Julia Kamińska, Premiera Narzeczony na niby
Copyright @East News
2/8

Julia Kamińska przyznała, że był to jeden z najbardziej stresujących wieczorów w jej życiu. Odtwórczyni głównej roli w filmie „Narzeczony na niby” na tę okazję wybrała suknię z karnawałowym połyskiem nowej polskiej marki Strange. Aktorka zdecydowała się na zabudowaną górę, lecz odważnie odsłoniła swoje plecy.

Polecamy też: Wielki powrót Julii Kamińskiej! Film „Narzeczony na niby’’ będzie największym hitem przyszłego roku? EKSKLUZYWNE VIDEO

3/8
Copyright @East News
3/8

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się w welurowym kombinezonie marki Zaquad w cudownym butelkowo zielonym kolorze. Szkoda tylko, że zaburza on proporcje pięknej sylwetki aktorki...

Polecamy też: „Niech będzie romantycznie i miłośnie”– noworoczne życzenia gwiazd filmu „Narzeczony na niby” EKSKLUZYWNE VIDEO

4/8
Copyright @East News
4/8

Paulina Sykut-Jeżyna to kolejna gwiazda, która zdecydowała się tego wieczoru na welur. Prezenterka pokazała się w dopasowanym kombinezonie Just Paul, do którego dobrała oryginalną torebkę Hego's Milano, jednak niekoniecznie współgrała ona z całością stylizacji...

Polecamy też: To będzie hit 2018 roku! Mamy pierwszy zwiastun filmu „Narzeczony na niby”! EKSKLUZYWNE VIDEO

5/8
Katarzyna Warnke, Premiera Narzeczony na niby
Copyright @East News
5/8

Kasia Warnke postawiła na wszechobecną biel. Zdecydowała się na lejącą suknię z oryginalną górą. Choć kreacja przywodzi na myśl prześcieradło, ma w sobie coś, co przyciąga uwagę i może zachwycić.

Polecamy też: Piotr Stramowski w nowej komedii romantycznej! „Narzeczony na niby” wkrótce w kinach! Zobacz kulisy powstawania filmu. VIDEO

6/8
Copyright @East News
6/8

Osi Ugonoh zdecydowała się na motyw kwiatowy. Długą letnią sukienkę z falbankami odważnie przełamała ciężkimi motocyklowymi butami. 

Polecamy też: „Święta to czas miłości”. Czego życzą gwiazdy komedii „Narzeczony na niby”? EKSKLUZYWNE VIDEO

7/8
Karolina Szostak, Premiera Narzeczony na niby
Copyright @East News
7/8

Karolina Szostak tym razem postawiła na casual. Pojawiła się w klasycznym zestawie, który praktycznie zawsze się sprawdza - jeansy w towarzystwie czarnych szpilek, białego t-shirtu i czarnej marynarki. Stylizację uzupełniła torebką Caroliny Herrery z modnymi w tym sezonie perłami. Jednak czy to odpowiedni wybór na premierę filmową?

Polecamy też: Polsat istnieje już 25 lat! Jak na urodzinach stacji prezentowały się największe polskie gwiazdy?

8/8
Copyright @East News
8/8

Choć Joanna Majstrak nie jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, jej stylizacja na premierze „Narzeczonego na niby” zwracała uwagę.  Aktorka postawiła na sweterek Just Paul i długą kwiatową spódnicę Loft 37, do czego dobrała torebkę Mili-tu i klasyczne czarne szpilki.

Polecamy też: Miliony kobiet chcą tak wyglądać... Zobaczcie, jak na co dzień ubiera się gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, Dakota Johnson!

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.