Małgorzata Rozenek-Majdan w czarnej puchowej kurtce
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
VIVA! Tylko u nas

Wyprzedaż zimowa na puchowe kurtki w stylu Małgorzaty Rozenek od 99 zł

Kurtka puchowa oversize to hit zimy 2022!

Urszula Smoczyńska 21 stycznia 2022 14:34
Małgorzata Rozenek-Majdan w czarnej puchowej kurtce
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek to modowa inspiracja dla wielu kobiet. Nawet jej codzienne stylizacje są bardzo przemyślane. W zimowe dni gwiazdę zobaczyć można w supermodnych kurtkach puchowych. Ostatnio pokazała się w puchowej kurtce marki MMC wartej ponad 2000 zł! Dopasowała do niej czarny golf, klasyczne jeansowe dzwony oraz botki na stabilnym słupku. Jednak to właśnie wcześniej wspomniana puchowa połyskująca kurtka okazała się najważniejszym elementem jej looku. Zainspirowaliśmy się nią i znaleźliśmy podobne modele w sklepach online.

Czarna kurtka puchowa w stylu Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek ma w swojej szafie czarną puchową kurtkę MMC. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Jest to szeroki model, który ma dość kontrowersyjną długość. Sięga tylko połowy pleców! Kurtka jest z błyszczącego materiału, co dodatkowo przyciąga wzrok i sprawia, że jest ona głównym elementem każdej stylizacji.

Podobne modele do kupienia są między innymi w Mohito i Reserved. Dla nas to prawdziwy hit!

Małgorzata Rozenek-Majdan w czarnej puchowej kurtce
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan/mat. pras.

Kurtka puchowa oversize

Odchodzi się już od obcisłych modeli i hitem zimy 2022 są szerokie kurtki – oversize. Mocnym trendem są jasne kurtki puchowe i całe stylizacje w jednym kolorze, przykładowo all white. Jeśli szukasz czegoś nieco bardziej wesołego, koniecznie zobacz poniższe propozycje. W sklepach pojawiło się dużo kolorowych opcji.

Nam najbardziej podobają się modele w jasnych, pastelowych kolorach. 

kurtki puchowe oversize
Fot. mat. prasowe

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.