Małgorzata Rozenek-Majdan w czarnej puchowej kurtce
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
VIVA! Tylko u nas

Wyprzedaż zimowa na puchowe kurtki w stylu Małgorzaty Rozenek od 99 zł

Kurtka puchowa oversize to hit zimy 2022!

Urszula Smoczyńska 21 stycznia 2022 14:34
Małgorzata Rozenek-Majdan w czarnej puchowej kurtce
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek to modowa inspiracja dla wielu kobiet. Nawet jej codzienne stylizacje są bardzo przemyślane. W zimowe dni gwiazdę zobaczyć można w supermodnych kurtkach puchowych. Ostatnio pokazała się w puchowej kurtce marki MMC wartej ponad 2000 zł! Dopasowała do niej czarny golf, klasyczne jeansowe dzwony oraz botki na stabilnym słupku. Jednak to właśnie wcześniej wspomniana puchowa połyskująca kurtka okazała się najważniejszym elementem jej looku. Zainspirowaliśmy się nią i znaleźliśmy podobne modele w sklepach online.

Czarna kurtka puchowa w stylu Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek ma w swojej szafie czarną puchową kurtkę MMC. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Jest to szeroki model, który ma dość kontrowersyjną długość. Sięga tylko połowy pleców! Kurtka jest z błyszczącego materiału, co dodatkowo przyciąga wzrok i sprawia, że jest ona głównym elementem każdej stylizacji.

Podobne modele do kupienia są między innymi w Mohito i Reserved. Dla nas to prawdziwy hit!

Małgorzata Rozenek-Majdan w czarnej puchowej kurtce
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan/mat. pras.

Kurtka puchowa oversize

Odchodzi się już od obcisłych modeli i hitem zimy 2022 są szerokie kurtki – oversize. Mocnym trendem są jasne kurtki puchowe i całe stylizacje w jednym kolorze, przykładowo all white. Jeśli szukasz czegoś nieco bardziej wesołego, koniecznie zobacz poniższe propozycje. W sklepach pojawiło się dużo kolorowych opcji.

Nam najbardziej podobają się modele w jasnych, pastelowych kolorach. 

kurtki puchowe oversize
Fot. mat. prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.