Te kolekcje zachwycają!

Marcin Brzeziński 21 maja 2020 18:29

Już wkrótce, bo 26 maja obchodzić będziemy w Polsce Dzień Matki. To święto, w którym okazujemy szacunek i miłość naszym mamom znane jest prawie na całym świcie. I co ciekawe… obchodzone w kompletnie różne dni. Tak więc można powiedzieć, że zamiast Dnia Matki mamy praktycznie cały jej Rok. Nie wierzycie? Oto dowód! Obchody Dnia Matki zaczynają się w drugą niedzielę lutego w Norwegii, a kończą… 22 grudnia w Indonezji. W Polsce obchodzono ten dzień już przed wojną, ale… nie miał ustalonej daty. I tak na przykład w w 1934 roku przypadł 13 maja, a w 1939 roku - siódmego dnia tego miesiąca. Ale wracajmy do teraźniejszości. Co podarować mamie w tak ważny dzień? Oczywiście zawsze sprawdzą się kwiaty. Ale jeśli pragniemy czegoś trwalszego niezastąpiona będzie biżuteria. Aby ułatwić wam zadanie sprawdziliśmy, jaką ofertę na ten dzień przygotowały znane marki jubilerskie. A teraz zobaczcie najpiękniejszą biżuterię na Dzień Matki! 

1/5
Prezenty_na _dzien_matki_najmodniejsza_bizuteria_Wkruk
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Biżuteria W.Kruk z kolekcji „Blask”. Srebrne kolczyki z cyrkoniami (199 zł), kolczyki z żółtego złota z białymi topazami (5990 zł), bransoletka (699 zł), naszyjnik z żółtego złota z białymi topazami (1190 zł).

2/5
Prezenty_na _dzien_matki_najmodniejsza_bizuteria_yes
Copyright @Materiały prasowe
2/5

Biżuteria z kolekcji marki YES. Pierścionek z żółtego złota z rodolitem (9195 zł), srebrny pierścionek z cyrkoniami BIRDIE (99 zł), srebrne kolczyki z cyrkoniami BIRDIE (89 zł), srebrna bransoleta z cyrkoniami BIRDIE (119 zł), bransoletka z żółtego złota z topazami i morganitami (8795 zł).

3/5
Prezenty_na _dzien_matki_najmodniejsza_bizuteria_apart
Copyright @Materiały prasowe
3/5

Biżuteria z kolekcji marki Apart. Naszyjnik ze stali szlachetnej z sercem (119 zł), kolczyki srebrne z cyrkoniami (299 zł), kolczyki srebrne z cyrkonami (179 zł), pierścionek srebrny z cyrkoniami (159 zł).

4/5
Prezenty_na _dzien_matki_najmodniejsza_bizuteria_lilou
Copyright @Materiały prasowe
4/5

Biżuteria z kolekcji marki Lilou. Pozłacane kolczyki z krzyżami (417 zł), pozłacany pierścionek z perłami LUCK (249 zł), bransoleta z pozłacanym sercem na dużych białych perłach (395 zł), naszyjnik z pozłacaną koniczynką i perłą (232 zł).

5/5
Prezenty_na _dzien_matki_najmodniejsza_bizuteria_pandora
Copyright @Materiały prasowe
5/5

Biżuteria z kolekcji marki Pandora. Bransoleta (359 zł) plus charmsy (całość 1962 zł), naszyjnik z zawieszką w kształcie serca (279 zł), pierścionek w małe serca (199 zł), srebrny pierścionek (359 zł).

TAGI #biżuteria

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.