Power Stones
Fot. Asia Typek
VIVA! Tylko u nas

Co dają Power Stones, kamienie mocy od Berries&Co.?

Bransoletki, naszyjniki i bransoletki na nogę, które dodadzą energii, oddalą niepokój, a przy okazji... są urocze.

Katarzyna Piątkowska 6 września 2019 10:21
Power Stones
Fot. Asia Typek

Marka Berries&Co. stworzyła mini kolekcję, która spodoba się nie tylko dorosłym. Bransoletki na cieniutkich jedwabnych sznurkach upodobały sobie kobiety, ale też małe dziewczynki. Power Stones składa się z bransoletek właśnie, naszyjników i tak modnych obecnie bransoletek na nogi. Zawieszone na jedwabnych nitkach kamienie mocy mają dać energię, eliminują nerwowość, przywracają równowagę. „Pisały do nas mamy, że chciałyby mieć takie same bransoletki dla swoich dzieci” mówi Sandra Okupniak. „Pomyślałyśmy, że to dobry pomysł i stworzyłyśmy produkt nietypowo – dla dziewczynek i chłopców” dodaje Sarah Kisielewska – Falkowska.
Każdy kamień użyty w tej kolekcji ma swoje znaczenie.

Działanie kamieni mocy:

Różowy opal

ma energię dodającą radość.  Jest uważany za amulet szczęścia. Pozwala pozbyć się lęków i zmartwień i tym samym poprawia samopoczucie. Ułatwia wyzwolenie się z poczucia winy, wstydu i zahamowań.


Granat,

kamień seksualności. Wzmaga poczucie własnej wartości, pomaga pozbyć się uczucia zazdrości, oczyszcza negatywne emocje, sprawia, że jego właścicielki są pożądane i pożądają.

Fluoryt,

nazwany jest też kamieniem geniuszy. Wpływa na jasność myślenia, pomaga w zrozumieniu rzeczy trudnych i sprawia, że szybciej się uczymy.

Różowy koral,

kamień przyjaźni i radości.  Jest też kamieniem ochronnym. Eliminuje zbytnią nerwowość i panikę. Pozwala lepiej zrozumieć innych. Jest kamieniem zwycięzców. Świetnie się sprawdza dla osób pracujących w zawodach kreatywnych.

Perła, 

pomaga odkryć na nowo swoją godność i kobiecość. Kobieta nosząca perły czuje się piękna i doceniona. Jej samoakceptacja i poczucie własnej wartości wzrastają. Perły chronią. Pomagają doceniać życie i się nim cieszyć.

Różowy kwarc,

kamień miłości. Klejnot dobrych relacji z samym sobą, z innymi, z naturą. Pomaga podejmować dobre decyzje. Dzięki niemu dobra energia wraca do nas z większą siłą.

Zielony awenturyn,

przywraca wewnętrzną równowagę, spokój i cierpliwość. Wzmacnia układ odpornościowy, regeneruje siły witalne. Jest kamieniem czakry serca, dodaje optymizmu i neutralizuje negatywne myśli.

Pomarańczowy awenturyn,

pozwala kontrolować emocje, dzięki niemu uspokoisz myśli i skupisz się na wykonywanych zadaniach. Wydobywa ukryte talenty.

Biały kamień księżycowy,

klejnot intuicji. bardzo wpływa na sferę emocjonalno-uczuciową. Harmonizuje. Pomaga kobietom w samoakceptacji, równoważy emocje. Ma moc księżyca wpływającą na podświadomość i sny.

Labradoryt,

oddziałuje na kreatywność i twórczość. Uspokaja zbyt emocjonalne zachowania. Pomaga współpracować w dużym gronie, wzmacnia zachowanie wzajemnego szacunku.

Topaz szampański

kamień radości i światowego sukcesu. Osoba, która go nosi jest zabawna i pewna siebie. Radość, kreatywność i pozytywne działanie taką energię niesie topaz szampański.

Power Stones
Fot. Asia Typek

Power Stones
Fot. Asia Typek
Power Stones
Fot. Asia Typek

Power Stones
Fot. Asia Typek

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.