Pattinson, Laviscout
Fot. Edward Berthelot/Getty Images/Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images
Moda 2023

Robert Pattinson i Lucien Laviscount w spódnicach na tygodniu mody w Paryżu

Czy to nowy trend wśród mężczyzn?

Aleksandra Frankowska 23 stycznia 2023 15:27
Pattinson, Laviscout
Fot. Edward Berthelot/Getty Images/Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Mężczyzna w spódnicy. Czy to przystoi? - zastanawia się cześć internautów. A jednak światowej sławy aktorzy udowadniają, że tak. Lucien Laviscout oraz Robert Pattinson pokazali się w spódnicach podczas paryskiego tygodnia mody. To kolejna odsłona nowoczesnej mody, na którą stawiają mężczyźni. Czyżby spódnice dla nich miały wejść do kanonu współczesnych trendów? Trzeba przyznać, że panowie prezentują się w taki wydaniu fantastycznie.

ZOBACZ TEŻ: Tego nikt się nie spodziewał. Brad Pitt na premierę filmu „Bullet Train” w Berlinie przyszedł w... spódnicy!

Trendy 2023: spódnice dla mężczyzn

Według stereotypowych kanonów mody, utarło się, że mężczyźni noszą spodnie. Zobaczyć mężczyznę w spódnicy czy w sukience to prawdziwa rzadkość. Społeczeństwo reaguje raczej na takie obrazy dość negatywnie. To jednak tylko utarty schemat, bo skoro kobiety mogą nosić spodnie, to dlaczego mężczyźni mieliby nie nosić spódnic? Coraz większe grono projektantów eksperymentuje i w swoje kolekcje wplata spódnice dla mężczyzn i co ciekawe, znajdują się i panowie, którzy noszą je z przyjemnością.

Robert Pattinson i Lucien Laviscout w spódnicach

Podczas paryskiego tygodnia mody mogliśmy zobaczyć w spódnicach zarówno Roberta Pattinsona, jak i Luciena Laviscouta. Dwa bożyszcza, do których wzdychają miliony kobiet, postawiło na niecodzienny element męskiej garderoby. Laviscout uwielbia kolory, dlatego tym razem wybrał błękitną, plisowaną spódnicę, spod której widać było sportowe spodnie. Parrinson postawił zaś na klasykę. Spódnica w kratę idealnie oddawała kilty, które noszą mężczyźni w Szkocji. Obaj panowie nie wydawali się skrępowani, wręcz przeciwnie. Spódnice dodały im pewności siebie, a jeśli chodzi o modę, w niej nie ma już granic.

Pattinson
Fot. Edward Berthelot/Getty Images

Pattinson
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Brad Pitt stworzył własną linię kosmetyków dla kobiet i mężczyzn

Brad Pitt w spódnicy

Warto wspomnieć, że jednym z pierwszych aktorów, który publicznie pokazał się w spódnicy, był Brad Pitt. Aktor wybrał lnianą spódnicę podczas berlińskiej premiery filmu „Bullet Train”. Wszystkich zaskoczył jego wybór stylizacji, który spotkał się nie tylko z krytyką, ale i ze sporym uznaniem.

Brad Pitt
Fot. Tristar Media/WireImage

Taylor Lautner, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Los Angeles, Kalifornia, 16.11.2009 rok
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Taylor Lautner, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Los Angeles, Kalifornia, 16.11.2009 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.