Aktorka postawiła na ognistą czerwień

Marta Cieplak 18 stycznia 2022 20:35

Dzisiaj w Pałacu Kultury w Dąbrowie Górniczej odbyła się oficjalna premiera długo wyczekiwanego filmu Gierek. Nie mogło na niej zabraknąć odtwórców głównych ról, m.in. Miśka Koterskiego i Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka uważana za jedną z największych ikon stylu w Polsce i tym razem nie zawiodła – pojawiła się w zjawiskowej kreacji w ognistej czerwieni. Wszystkie oczy były więc skupione tylko na niej.

ZOBACZ TAKŻE: Szukasz inspiracji na modne, krótkie cięcie? Zainspiruj się fryzurami Małgorzaty Kożuchowskiej!

Premiera filmu „Gierek” z Małgorzatą Kożuchowską

Na ten film czekaliśmy bardzo długo, szczególnie, że od miesięcy widzieliśmy zdjęcia z planu i przemianę, jaką na potrzeby filmu przeszedł Misiek Koterski, który do roli I sekretarza KC PZPR przytył prawie 20 kg! „Pokazujemy Edwarda Gierka za kulisami władzy, czyli to, czego ludzie dotychczas nie wiedzieli. Relacje rodzinne, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, będą istotną częścią tej historii, a sam Gierek zaskoczy niejednego widza" – zapowiadali producenci.

ZOBACZ TAKŻE: Misiek Koterski dla roli przytył 20 kg! Teraz pokazał efekty diety i treningów!

W rolę żony Edwarda Gierka wcieliła się właśnie Małgorzata Kożuchowska, która stworzyła z Miśkiem Koterskim doskonały duet na ekranie. Ale na czerwonym dywanie pozowała sama. Pojawiła się w czerwonej sukni z koronką i głębokim dekoltem oraz w marynarce w identycznym odcieniu. Do tej mocnej w kolorze stylizacji dobrała odkryte, wysokie szpilki z cienkimi paskami w cielistym kolorze. Dzięki temu zabiegowi jej nogi wydają się jeszcze dłuższe!

Na premierze filmu „Gierek” pojawili się także odtwórcy pozostałych ról, m.in Antoni Pawlicki, który zagrał generała Roztockiego, Rafał Zawierucha i Sebastian Stankiewicz. W naszej galerii zobaczycie, jak się prezentowali. 

1/6
premiera Gierek Małgorzata Kożuchowska w czerwonej sukience
Copyright @Wojciech Grabowski/AKPA
1/6

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła stylizacją w czerwieni. Długa, opinająca ciało sukienka zwracała uwagę także detalami, m.in. efektownymi pasami koronki.

2/6
premiera Gierek Małgorzata Kożuchowska w czerwieni
Copyright @Wojciech Grabowski/AKPA
2/6

Gdy aktorka zdjęła marynarkę okazało się, że sukienka nie ma rękawów, za to ma mocny dekolt na plecach. Do tej stylizacji Małgorzata Kożuchowska postawiła na klasyczny makijaż – oczywiście z czerwoną szminką.

3/6
premiera Gierek Misiek Koterski
Copyright @Wojciech Grabowski/AKPA
3/6

Misiek Koterski postawił na smoking. Ale nie byłby sobą, gdyby nie zaszalał. Dlatego do oficjalnego stroju dodał... kapelusz!

4/6
premiera Gierek Antoni Pawlicki
Copyright @Wojciech Grabowski/AKPA
4/6

Antoni Pawlicki wybrał elegancki szary garnitur w delikatną kratę. Uwagę zwracały wąskie spodnie, które nadały stylizacji nutki nowoczesności.

5/6
premiera Gierek Sebastian Stankiewicz
Copyright @Wojciech Grabowski/AKPA
5/6

Sebastian Stankiewicz także wybrał kratę.

6/6
Gierek Zawierucha
Copyright @Wojciech Grabowski/AKPA
6/6

Rafał Zawierucha także zdecydował się na garnitur w kratkę, ale trzyczęściowy.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?