Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

Aleksandra Trendak 14 grudnia 2022 14:30

Dziś, 14 grudnia 2022 odbyła się konferencja prasowa “Sylwester Marzeń z Dwójką” TVP, na której było mnóstwo gwiazd, reporterów oraz fotografów. Mogliśmy w jej takcie zobaczyć niezwykłe występy artystów, między innymi Kuby Szmajkowskiego z Mają Hyży. Wydarzenie prowadzili Izabella Krzan oraz Tomasz Kammel. Na takiej konferencji nie mogło zabraknąć artystów od lat związanych z Telewizją Polską, pojawiła się między innymi Justyna Steczkowska, Zenek Martyniuk oraz Sławomir z Kajrą. Jak zaprezentowały się gwiazdy? W co były ubrane? Kto zaprezentował się najlepiej? 

PRZECZYTAJ O: Plejada gwiazd na gali jubileuszowej 30-lecia telewizji Polsat

Gwiazdy na konferencji prasowej “Sylwester Marzeń z Dwójką” TVP  

Gwiazdy podczas konferencji prasowej “Sylwester Marzeń z Dwójką” Telewizji Polskiej zaprezentowały się fantastycznie! Maja Hyży postawiła na bardzo ciekawą stylizację składającą się z fioletowej marynarki oversize i cekinowego kombinezonu w pasującym odcieniu. Izabella Krzan również ślicznie się zaprezentowała w połyskującym garniturze z piękną ozdobą w kształcie róży na szyi. Kajra postawiła na czerwoną sukienkę na jedno ramię z zarzuconą na ramiona czarną marynarką. Jednak najjaśniejszą gwiazdą tego wydarzenia była Justyna Steczkowska, która postawiła na czarną, elegancką kreację z tiulowymi i złotymi zdobieniami.  

 

Zobaczcie w naszej galerii stylizacje gwiazd z konferencji TVP “Sylwester Marzeń z Dwójką”.  

1/7
Justyna Steczkowska
Copyright @Mieszko Piętka/AKPA
1/7

Justyna Steczkowska

2/7
Maja Hyży
Copyright @Mieszko Piętka/AKPA
2/7

Maja Hyży

3/7
Sławomir i Kajra
Copyright @Mieszko Piętka/AKPA
3/7

Sławomir i Kajra

4/7
Zenon Martyniuk
Copyright @Mieszko Piętka/AKPA
4/7

Zenon Martyniuk

5/7
Kuba Szmajkowski
Copyright @Mieszko Piętka/AKPA
5/7

Kuba Szmajkowski

6/7
Kombi
Copyright @Mieszko Piętka/AKPA
6/7

Kombi

7/7
Izabella Krzan Tomasz Kammel
Copyright @Mieszko Piętka/AKPA
7/7

Izabella Krzan, Tomasz Kammel

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.