ZE ŚWIATA MODY

Oto pierwsza kolekcja luksusowej marki Rihanny!

Czy takich projektów się po niej spodziewaliście?

Marcin Brzeziński 27 maja 2019 17:29

Nie tak dawno koncern LVMH ogłosił, że pod jego skrzydłami Rihanna otwiera luksusową markę modową o nazwie Fenty. A już teraz zobaczyliśmy film reklamowy i lookbook pierwszej kolekcji marki, która pojawi się w sprzedaży 29 maja. Wrażenia? Marka Rihanny chce sprzedawać wyrafinowane krawiectwo, nie mające wiele wspólnego ze sportowym stylem, które gwiazda proponowała w swych kolekcjach dla Pumy. A oto co o swej pierwszej kolekcji mówi sama Rihanna: „Kobiety są siłą na tej planecie. Jesteśmy wielowymiarowe i złożone. Łatwo nas zranić, ale bywamy też kuloodporne. Fenty chce pokazać to wszystko”.

Rihanna-pierwsza w historii na tak wysokim stanowisku

Przypomnijmy, że do koncernu LVMH, czyli Louis Vuitton Moët Hennessy, którym zarządza
Bernard Arnault należą domy mody Louis Vuitton, Céline, Loewe, Fendi, Donna Karan, Berluti, Givenchy, Marc Jacobs, Kenzo, Emilio Pucci, StefanoBi, Thomas Pink, Nowness i Dior. Nie zapominajmy też o luksusowych markach biżuteryjnych i zegarmistrzowskich: TAG Heuer, Chaumet, Zenith, Fred, Christian Dior Watches, De Beers LV, Hublot i Bulgari. Rihanna jest jedną z kilku zaledwie kobiet, które kierują wielkimi domami mody. I jest pierwszą w historii ciemnoskórą kobietą, którą zajęła tak wysokie stanowisko. W pełni rozumiemy więc jej podekscytowanie, gdy powtarza: „Jestem tak nakręcona! Kiedy wreszcie zobaczę ludzi w moich ubraniach?!”. Cieszymy się w raz z tobą, Rihanno! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.