Barbara Łubko 12 maja 2017 06:30
1/8
Paris Hilton ikoną lat 2000. w magazynie „W”
Copyright @fot. Instagram.com/Getty Images/East News
1/8

Prawdziwa ikona… Przez lata niezmordowanie promowała trendy, który zdążyły już przejść do historii jako najbardziej charakterystyczne dla całej dekady lat 2000. Paris Hilton nosiła ultrakrótkie dżinsowe minispódniczki, spodnie biodrówki, błyszczące kolczyki w pępku, różowe dresy Juicy Couture (pamiętam czasy, kiedy zarówno ja, jak i moje koleżanki marzyłyśmy o welurowym dresie tej marki!) i… mocną opalenizną. Wszystko, co najgorsze w modzie lat 2000. zawdzięczamy właśnie Paris Hilton! Prawdziwa ikona kiczu…

To jednak nie koniec! Paris nie ograniczyła się tylko do mody. Wylansowała przecież coś ważniejszego. Sposób, w jaki dziś postrzegamy celebrytów. Miała własny reality show i dbała, żeby paparazzi nie opuszczali jej na krok. Dziś nie wyobrażamy sobie współczesnych celebrytek bez iPhone'a w ręku… Paris była pierwsza - wylansowała modę na telefon z dużym wyświetlaczem - Sidekick. Zresztą Paris miała przy sobie zawsze kilka telefonów - wszystkie ozdobione kryształkami!

W wywiadzie dla magazynu „W” panna Hilton wspomina lata 2000. Trzeba przyznać, że podchodzi do dawnej siebie z dużym dystansem. Hitem jest wideo, które przygotowała. Oto jej lista najważniejszych trendów lat 2000.

W naszej galerii zobacz archiwalne zdjęcia Paris z czasów kiedy była prawdziwą ikoną (anty)stylu!

 


Paris Hilton pośrednio odpowiedzialna jest za jeszcze jedno zjawisko popkultury… Kim Kardashian swoje pierwsze kroki w showbiznesie stawiała właśnie jako asystentka Hilton. Kto by pomyślał kilkanaście lat temu, że dziś to właśnie Kim będzie gwiazdą numer jeden i przyćmi nawet samą pannę Hilton!

Zobacz także: Kim Kardashian nosi ją non stop. Ile kosztuje ta biżuteria?

2/8
Paris Hilton
Copyright @Getty Images
2/8

3/8
Paris Hilton
Copyright @Getty Images
3/8

4/8
Paris Hilton
Copyright @East News
4/8

5/8
Paris Hilton
Copyright @East News
5/8

6/8
Paris Hilton
Copyright @Getty Images
6/8

7/8
Paris Hilton
Copyright @East News
7/8

8/8
Paris Hilton
Copyright @Getty Images
8/8

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.