Nowa kolekcja Pandory zachwyca i inspiruje!

Artykuł sponsorowany 24 marca 2021 13:18

Tej wiosny w Pandorze zakwitły stokrotki. Kultowe bransoletki z charmsami zachwycają teraz subtelnymi formami i kolorami kwiatów. Tegoroczna wiosenna kolekcja inspiruje do odkrywania na nowo tego, co nas otacza i budzi dziecięcą niewinność.

Zachęcamy ludzi do dostrzegania piękna i magii w codziennym życiu oraz znalezienia radości we wszystkim co robią. Wiosna jest symbolem nowego początku, niezmiennie zachwyca przemianą, która dzieje się na naszych oczach i daje nadzieję na zmiany. Chcemy, aby dzięki biżuterii to nastawienie mogło towarzyszyć nam przez cały rok – mówią projektanci najnowszej kolekcji marki Pandora – Francesco Terzo i A. Filippo Ficarelli.

Nie bez przyczyny stokrotka stała się jednym z motywów przewodnich tegorocznej wiosny. Ten mały kwiatek zakwita jako jeden z pierwszych, gdy tylko robi się ciepło i potrafi przetrwać aż do nadejścia następnej zimy. Dzięki swojej sile jest symbolem kobiecej energii, wolności i nowoczesności, a przez swój klasyczny kształt, budzi sentymenty. Może być także wyrazem różnorodności, bo przybiera różne barwy. Stokrotka ma więc w sobie wszystko to, co stoi za ideą biżuterii Pandora. Dzięki nowoczesnym technikom produkcji i misternie, ręcznie nakładanej emalii, twórcom kultowych bransoletek, charmsów i zawieszek udało się idealnie oddać subtelne piękno stokrotek.

To jeszcze nie wszystko, czym zaskakuje nas wiosna w Pandorze. Gdy robi się ciepło, po zmroku oczarowują nas świetliki. Ich niezwykle zaskakujący i subtelny blask może przywodzić na myśl magiczne zjawiska, bo trudno tak naprawdę pojąć, jak żywy organizm emituje własne światło. Tymczasem robaczek świętojański w nowej kolekcji Pandory jest równie fantastyczny. Świetlik-zawieszka, którym możemy ozdobić bransoletkę, świeci w ciemności, dzięki wykorzystaniu szkła fotoluminescencyjnego. Wiosna w Pandorze ma jeszcze kilka niespodzianek, które możesz zobaczyć w wideo promującym kolekcję. Nowa kolekcja oczaruje nawet najbardziej wymagające z nas.

Zachwycające charmsy i zawieszki idealnie prezentują się na przegubach naszych rąk. Bransoletki Pandory mogą być ozdobione tylko kilkoma kwiatkami lub całym bukietem, jak wolisz. Zawsze wyglądają fantastycznie intrygująco. Ważne, by wiosenne elementy cieszyły nas codziennie i zachwycały przy każdym wykonanym geście i by swoją subtelną formą przypominały o sile kobiet i mocy natury odradzającej się do życia. Bransoletki, charmsy i zawieszki są w kolorach różowego złota i srebra, stokrotki na nich są ręcznie emaliowane w odcieniach fioletu i wysadzane kamieniami przez najwyższej klasy rzemieślników. Wszystkie elementy nowej kolekcji można dowolnie zestawiać, bo wiosenne kolory współgrają ze sobą i inspirują.

Zachęcamy do łączenia nowych, fioletowych charmsów i zawieszek z różowymi akcentami z zeszłorocznej linii. Razem stworzą wyjątkowy biżuteryjny bukiet! Mamy nadzieję, że nasza biżuteria będzie inspiracją do tworzenia oryginalnych wiosennych kompozycji i przyniesie właścicielkom wiele radości! – mówią projektanci Francesco Terzo i A. Filippo Ficarelli.

Materiał powstał z udziałem marki Pandora.

1/6
Nowa kolekcja biżuterii Pandora Garden
Copyright @mat. prasowe
1/6

Nowa kolekcja biżuterii Pandora Garden

2/6
Nowa kolekcja biżuterii Pandora Garden
Copyright @mat. prasowe
2/6

Charms z kolekcji Pandora Garden, 249 zł

3/6
Nowa kolekcja biżuterii Pandora Garden
Copyright @mat. prasowe
3/6

Charms z kolekcji Pandora Garden, 119 zł

4/6
Nowa kolekcja biżuterii Pandora Garden
Copyright @mat. prasowe
4/6

Charms z kolekcji Pandora Garden, 249 zł

5/6
Nowa kolekcja biżuterii Pandora Garden
Copyright @mat. prasowe
5/6

Charms z kolekcji Pandora Garden, 199 zł

6/6
Nowa kolekcja biżuterii Pandora Garden
Copyright @mat. prasowe
6/6

Bransoletka Pandora Rose, 699 zł

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.