Tom Ford
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty Images
O tym się mówi!

Ostre słowa Toma Forda na temat stylizacji Katy Perry podczas MET Gali 2022

Co projektant sądzi o tegorocznym wydarzeniu?

Aleksandra Frankowska 4 maja 2022 12:27
Tom Ford
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty Images

Za nami MET Gala 2022, która szerokim echem odbiła się w światowym mediach, a to za sprawą spektakularnych stylizacji gwiazd, inspirowanych różnymi latami w Ameryce. Niezbyt pochlebnie na jej temat wypowiedział się ostatnio Tom Ford, któremu nie podoba się nowy kierunek wydarzenia. Zwrócił również szczególną uwagę na stylizacje Katy Perry.

ZOBACZ TEŻ: MET Gala 2022: najbardziej stylowe pary

Tom Ford komentuje MET Galę

Projektant, który w świecie mody od lat ma już bardzo pewną pozycję, głośno wyraża swoje opinie zarówno o wydarzeniach modowych, jak i stylizacjach gwiazd. Podczas wywiadu dla magazynu Time, Tom For uznał, że ewolucja MET Gali jest całkowicie nie w jego stylu. Nazwał ją również balem kostiumowym.

Kary Perry pod ostrzałem Forda

Swoją uwagę projektant skupił również na stylizacjach wokalistki Katy Perry. Gwiazda znana jest bowiem z tego, że na MET Gale wybiera specyficzne i bardzo charakterystyczne stylizacje. Na szczególną uwagę zasługują strój żyrandola, ale również… hamburgera. Oryginalność czy kicz? Tom Ford nie bez powodu zwrócił uwagę właśnie na te kreacje wokalistki. W tym roku Katy Perry postawiła na stylizację od Oscara De La Renty, jednak i ona nie spotkała się z uznaniem jej fanów.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Oto 3 najciekawsze stylizacje z gali MET 2022: Nie tylko Blake Lively…

Katy Perry
Fot. Dia Dipasupil/FilmMagic

Katy Perry
Fot. Kevin Mazur/MG19/Getty Images for The Met Museum/Vogue

"Jedyną rzeczą w Met Gali, której chciałbym, aby nie było, jest to, że zamieniła się ona w bal kostiumowy. Kiedyś byli to po prostu bardzo eleganccy ludzie w pięknych strojach, którzy szli na wystawę o XVIII wieku. Nie musiałaś przebierać się za hamburger, nie musiałaś przyjeżdżać furgonetką, w której stałaś, bo nie mogłaś usiąść, bo miałaś na sobie żyrandol" - uszczypliwie skomentował Ford.

Tom Ford apeluje do organizatorów gali, aby nie stała się ona balem kostiumowym, a wciąż pełniła funkcję najważniejszej, modowej imprezy roku w USA. Czy jego apel poskutkuje? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.