Fot. East News, Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Te projekty wprawiły wszystkich w osłupienie! Najnowsze UGGi będą hitem?

Sabina Zięba 23 stycznia 2018 07:30
Fot. East News, Instagram

Marka UGG zyskała popularność na całym świecie właśnie dzięki projektom ciekawych zimowych butów o zaokrąglonych noskach i wysokiej cholewce. Ludzie docenili je przez to, że są ciepłe, wygodne, trwałe i wyróżniają się interesującym wyglądem. UGG Australia nieustannie poszerza tę gamę o nowe modele w różnych kolorach i wzorach. Teraz zaskoczyli naprawdę oryginalnymi projektami!

Polecamy też: Efekt współpracy Opening Ceremony i Y/Project wzbudza wielkie kontrowersje. Czy słusznie?

Kolaboracja UGG i Y/Project

UGGi prawdopodobnie po raz pierwszy pojawiły się w okresie I wojny światowej i były używane przez lotników. W latach 60. natomiast masowo nosili je... surferzy! Jeszcze kilka lat temu często można je było zauważyć na ulicach wielkich miast, ponieważ marzyła o nich każda fashionistka. Teraz ich popularność nieco zmalała, lecz firma angażuje się w różne kolaboracje, które ponownie przyciągają klientów.

Polecamy też: „Najbrzydsze obuwie świata” powraca w wielkim stylu! Zobaczcie najnowsze projekty Jeremy'ego Scotta

Ich najnowsze projekty budzą jednak niemałe zaskoczenie. UGG Australia we współpracy z francuską marką Y/Project wypuściła niezwykle oryginalną linię. W jej skład wchodzą aż 3 rodzaje nowości - UGGi za kolano, model wyglądający jakby kilka par było włożonych na siebie równocześnie, a także UGGi w formie klapek! 

Fot. East News


Glenn Martens, dyrektor kreatywny Y/Project, powiedział: „Buty Ugg Classic są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych butów w historii. Ich ponadczasowy i pełen wyzwań design uczynił z nich światowa deklarację. Dla Y/Project liczą się wyzwania. Od początku staraliśmy się zmieniać ustalone reguły i zainspirować ludzi, aby spodziewali się tego, co niespodziewane. Przerabiając klasyczny but z elementem charakterystycznym dla Y/Project, jak potrójna warstwa i ekstra długie cholewki, chcieliśmy celebrować wyjątkową historię marki Ugg”. Nowe modele trafią do sprzedaży jesienią tego roku, a ich ceny będą się wahać między 270, a 1380 dolarami. Myślicie, że staną się popularne?

TAGI #buty #UGG

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.