Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram Stories @oliwia.bieniuk
VIVA! SHOPPING

Oliwia Bieniuk w modnej bluzce z kołnierzykiem! To będzie hit sezonu

Sprawdziliśmy markę i cenę

Paulina Filipowicz 21 kwietnia 2020 14:29
Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram Stories @oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka, wyrosła na piękną dziewczynę. Grono jej fanów nieustannie rośnie, a jej profil na Instagramie obserwuje około 117 tysięcy osób. Oliwia interesuje się modą, a jej stylizacje są szeroko komentowane w social mediach. Nic dziwnego, że szybko została jedną z czołowych polskich influencerek, a każdy projekt który założy, zyskuje na popularności. Jaki look pokazała tym razem?

Oliwia Bieniuk w bluzce polskiej marki

Oliwia Bieniuk podobnie jak my wszyscy, przebywa w domowej izolacji, jednak w dalszym ciągu aktywnie uczestniczy w mediach społecznościowych, jak Instagram czy TikTok. Nastoletnia influencerka ma ogromne grono fanów, którzy interesują się jej stylizacjami i inspirują się jej lookami. Oliwia ma już na swoim koncie kilka kampani reklamowych w social media, a jej kariera nabiera tempa. Podczas kwarantanny stawia na wygodne domowe looki, ale nie zapomina o trendach. Influencerka pokazała swoją nową zakupową zdobycz - stylową czarno-białą bluzę z długim rękawem, logo marki i eleganckim kołnierzykiem. Chociaż projekt jest zdecydowanie streetwearowy, ozdobny kołnierzyk nadaje bluzie niewymuszonego szyku!

Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram Stories @oliwia.bieniuk

Jak się okazuję, jest to bluza polskiego brandu Local Heroes, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek, wyznaczających trendy młodego pokolenia. Koszt projektu to 239 złotych. Choć aktualnie produkt jest wyprzedany, na stronie internetowego butiku Local Heroes znajdziecie duży wybór wygodnych bluz, luźnych spodni i stylowych dodatków. Połączenie klasyki ze streetwearem to obecnie gorący trend, który skradł serca wielu dziewczyn na całym świecie i w dalszym ciągu podbija ulice, a przede wszystkim... media społecznościowe.  

Bluza Local Heroes, 239 zł

local heroes
Fot. Mat.prasowe

Bluza Local Heroes, 239 zł

local heroes
Fot. Mat.prasowe

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.