Są zabójczo przystojni, a ich profile obserwują tysiące!

Marcin Brzeziński 25 lutego 2018 19:00

Nie tak dawno zapytano Stefano Gabbanę czyli połowę duetu Dolce & Gabbana o to, jakie cechy powinien mieć model, aby znaleźć się na pokazie jego marki. Odpowiedź była bardzo prosta. Powinien być zabójczo przystojny i… mieć setki tysięcy obserwujących na Instagramie. Nic więc dziwnego, że pragnący zrobić karierę w modelingu praktycznie nie wychodzą z sieci. Publikują niezliczone selfie: z pokazów, z plaży, z siłowni. W ubraniach i bez ubrań. Niektórzy nie mają żadnych zahamowań i swój czar osobisty wzmacniają obecnością słodkich piesków lub kotków. W naszej galerii znajdziecie prawdziwych królów męskiego modelingu i Instagrama. Umieściliśmy wśród nich również kilku Polaków, choć, prawdę mówiąc, pod względem ilości obserwujących daleko im jeszcze do największych światowych gwiazd. Apelujemy zatem, polubicie ich profile! Może wtedy ich kariera nabierze rozpędu!  

1/17
Seksowni modele na Instagramie, @davidgandy_official
Copyright @Instagram
1/17

David Gandy, Instagram @davidgandy_official

2/17
Seksowni modele na Instagramie, Chris Garafola @chrisgarafola
Copyright @Instagram
2/17

Chris Garafola, Instagram @chrisgarafola

3/17
Seksowni modele na Instagramie, André Hamann @andrehamann
Copyright @Instagram
3/17

André Hamann, Instagram @andrehamann

4/17
Seksowni modele na Instagramie, Tobias Sorensen @thesorensen
Copyright @Instagram
4/17

Tobias Sorensen, Instagram  @thesorensen

5/17
Seksowni modele na Instagramie, Drew Hudson @sir_drewhudson
Copyright @Instagram
5/17

Drew Hudson, Instagram @sir_drewhudson

6/17
Seksowni modele na Instagramie, Johannes Huebl @johanneshuebl
Copyright @Instagram
6/17

Johannes Huebl, Instagram @johanneshuebl

7/17
Seksowni modele na Instagramie, Jakob Kosel @jakobkosel
Copyright @Instagram
7/17

Jakob Kosel, Instagram @jakobkosel

8/17
Seksowni modele na Instagramie, River Viiperi @riverviiperi
Copyright @Instagram
8/17

River Viiperi, Instagram @riverviiperi

9/17
Seksowni modele na Instagramie, Sean O'Pry @seanopry55
Copyright @Instagram
9/17

Sean O'Pry, Instagram @seanopry55

10/17
Seksowni modele na Instagramie, Piotr Czaykowski @piotrczaykowski
Copyright @Instagram
10/17

Piotr Czaykowski, Instagram @piotrczaykowski

11/17
Seksowni modele na Instagramie, Jon Kortajarena @kortajarenajon
Copyright @Instagram
11/17

Jon Kortajarena, Instagram  @kortajarenajon

12/17
Seksowni modele na Instagramie, Michał Baryza @michalbaryza
Copyright @Instagram
12/17

Michał Baryza, Instagram @michalbaryza

13/17
Seksowni modele na Instagramie, Garrett Neff @gwneff
Copyright @Instagram
13/17

Garrett Neff, Instagram @gwneff

14/17
Seksowni modele na Instagramie,  Adam Kaszewski @adamkaszewski
Copyright @Instagram
14/17

Adam Kaszewski, Instagram @adamkaszewski

15/17
Seksowni modele na Instagramie, Matthew Noszka @matthew_noszka
Copyright @Instagram
15/17

Matthew Noszka, Instagram @matthew_noszka

16/17
Seksowni modele na Instagramie, Nick Bateman @nick__bateman
Copyright @Instagram
16/17

Nick Bateman, Instagram @nick__bateman

17/17
Seksowni modele na Instagramie, silviu tolu @silviutolu
Copyright @Instagram
17/17

Silviu Tolu, Instagram @silviutolu

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.