TOUS Manifesto
Fot. mat.prasowe TOUS
o tym się mówi!

Najnowsza biżuteria TOUS odzwierciedla wolność i ekspresję pokolenia Z

Zobacz zdjęcia z premiery kolekcji MANIFESTO!

Wiktoria Oskroba 29 września 2023 17:30
TOUS Manifesto
Fot. mat.prasowe TOUS

Za nami niezwykły pokaz, podczas którego mieliśmy okazję zobaczyć modele biżuterii z najnowszej kolekcji Manifesto. Marka TOUS od lat znana jest z łączenia najlepszej jakości z wyjątkowym, zabawnym desigem. Nie inaczej było tym razem. Wydarzenie w Warszawie zgromadziło wielu znanych influencerów i celebrytów. Zobacz zdjęcia z nadzwyczajnego eventu promującego najnowszą kolekcję MANIFESTO marki TOUS!

TOUS Manifesto
Fot. mat.prasowe TOUS

ZOBACZ TAKŻE: Moda utylitarna według Givenchy - pokaz kolekcji na sezon wiosna/lato 2024

Wyjątkowa prezentacja najnowszej kolekcji Manifesto marki TOUS

Scenografią dla tego wydarzenia było studio fotograficzne utrzymane w metalicznych kolorach, nawiązujących do modeli najnowszej biżuterii. Wspaniale uwydatniło to urok i luksus kolekcji Manifesto. Biżuteria była prezentowana przez modeli i modelki poruszające się w zmysłowy, taneczny sposób. Sama kolekcja była niezwykle inspirująca. Jej motywem przewodnim były litery "T" i "O", które nie tylko nawiązują do nazwy marki, ale także do wyrażeń "to me" i "to you". Podkreśla to ideę indywidualizmu przekazaną poprzez biżuterię.

TOUS Manifesto
Fot. mat.prasowe TOUS

TOUS Manifesto
Fot. mat.prasowe TOUS

ZOBACZ TEŻ: Trendy jesień-zima 2023: najmodniejsze torebki tego sezonu

Gwiazdy i celebryci na prezentacji najnowszej kolekcji TOUS Manifesto 

Na premierze kolekcji Manifesto nie zabrakło znanych osobistości. Pojawiła się tam m.in. ambasadorka marki, piosenkarka Roxie Węgiel. Mogliśmy spotkać tam także aktorkę Natalię Klimas czy znanych celebrytów i influencerów, takich jak: Karolina Gilon, Malwina Wędzikowska, WERSOW, Marta Błoch czy Jacek Jelonek.  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.