Marcin Brzeziński 26 grudnia 2017 16:00
1/11
najbardziej stylowe gwiazdy na świecie w roku 2017
Copyright @East News/ Kaia Gerber, Nicole Kidman, Gigi i Bella Hadid, Jared Leto, Celine Dion
1/11

Koniec roku to czas podsumowań. Wybraliśmy więc 10 naszym zdaniem najbardziej stylowych gwiazd, które podziwialiśmy przez ostatnich 12 miesięcy. Stanowiły inspirację, pokazywały nowe trendy, a czasem zwyczajnie… zachwycały. Na naszej liście znalazły się panie od lat słynące ze swego sposobu ubierania się, intrygujące debiutantki, modelki, których konta na Instagramie obserwują miliony fanów a także… jeden mężczyzna. Jesteśmy przekonani, że bez ich nieustannej chęci bawienia się modą nasz świat byłby z pewnością nudniejszy, pozbawiony kolorów i fantazji. I za to im w tym miejscu bardzo dziękujemy. Chcecie dowiedzieć się, kto znalazł się na naszej liście? Zapraszamy do galerii z finałową dziesiątką najbardziej stylowych gwiazd roku 2017! Aha… kolejność na liście jest całkowicie przypadkowa!
 

Polecamy też: O nich śniły fashionistki na całym świecie! Przedstawiamy listę 10. najbardziej pożądanych dodatków mijającego roku!

2/11
Rihanna
Copyright @East News/Rihanna
2/11

1. Rihanna
Niezrównana w mieszaniu dobrego i złego stylu. Wciąż ciekawa mody oraz nowych trendów. Projektant Matthew Adams Dolan powiedział o Rihannie: „W jej podejściu do strojów jest zaskakująca dawka pewności siebie i odwagi”. I nie można się z nim nie zgodzić!

 

Polecamy też: Rihanna nosi wysadzne kryształkami skarpetki Gucci. Ich cena zwala z nóg!

3/11
Gigi i Bella Hadid
Copyright @East News/Gigi i Bella Hadid
3/11

2. Gigi i Bella Hadid
Do perfekcji opanowały posługiwanie się mediami społecznościowymi. Równie dobrze radzą sobie w świecie mody. Dzięki czemu wzbudzają zainteresowanie zarówno w kreacjach wieczorowych, jak w i dresach. A są to zawsze dresy najbardziej pożądanych marek!

 

Polecamy też: Starsza siostra Gigi i Belli Hadid, Alana wkracza do świata mody. Czy ona również zostanie modelką?

4/11
Celine Dion
Copyright @East News/Celine Dion
4/11

3. Celine Dion
Ikona estrady, która stała się ikoną stylu. Okazało się, że jej fascynacja modą nie była tylko chwilowym kaprysem związanym z premierą płyty. Tegoroczne stylizacje piosenkarki udowodniają, że stała się od modnych ubrań i dodatków wręcz uzależniona!

 

Polecamy też: Céline Dion błyszczała nie tylko na paryskim Tygodniu Mody! Czy zasługuje już na tytuł ikony stylu?

5/11
Kaia Gerber
Copyright @East News/Kaia Gerber
5/11

4. Kaia Gerber
16-letnia Kaia Gerber przez ostatnie miesiące wyrosła na najbardziej pożądaną modelkę na świecie. O gwiazdach zeszłego sezonu w rodzaju Lilly-Rose Deep mało kto pamięta, oczy wszystkich są zwrócone na piękną córkę top modelki z lat 90. Cindy Crawford i biznesmena Rande’ego Gerbera. Kto by całkiem niedawno pomyślał, że styl tej nastolatki stanie się jednym z najgoręcej komentowanych tematów mijającego roku!

 

Polecamy też: Cindy Crawford w ogniu krytyki! Chodzi o jej 16-letnią córkę Kaię Gerber!

6/11
Jared Leto
Copyright @East News/Jared Leto
6/11

5. Jared Leto
Jedyny mężczyzna w tym zestawieniu. Zrobiliśmy dla niego wyjątek, bo jak nikt inny potrafi bawić się modą. No i... ma dostęp do najnowszych kolekcji domu mody Gucci! Efekt? Ekstrawagancki i nieprzewidywalny, ale Jareda Leto z pewnością nie da się nie zauważyć!

 

Polecamy też: Gucci nie jest już „najbardziej pożądaną marką świata”! Kto zajął jego miejsce?

7/11
Cate Blanchett
Copyright @East News/Cate Blanchett
7/11

6. Cate Blanchett
Mistrzyni. Wielka uroda i wielkie wyczucie stylu. Domy mody Gucci, Armani czy Louis Vuitton powinny dziękować jej, że wybrała właśnie ich kreacje! Co zupełnie wyjątkowe, Cate Blanchet właściwie nie popełnia błędów…

 

Polecamy też: Zobaczcie kontrowersyjne dzieło, które z 24 torebek Louis Vuitton stworzyła artystka Illma Gore! Będzie je można kupić za 100 tysięcy dolarów!

8/11
Nicole Kidman
Copyright @East News/Nicole Kidman
8/11

7. Nicole Kidman
W podobnych zestawieniach króluje od lat. Swój styl opisuje zaś jako „klasykę z małym twistem”. I nam bardzo ten mały twist odpowiada! Przy okazji… Pani Kidman, czekamy na kolejny sezon „Wielkich kłastewek”!

 

Polecamy też: Media okrzyknęły ją „królową botoksu”. Tak zmieniała się Nicole Kidman, która kończy dziś 50 lat

9/11
trend na czerwonym dywanie, błyszczące kreacje, Julianne Moore
Copyright @ons.pl
9/11

8. Julianne Moore
Rudowłosa piękność, której czas się nie ima. Mówi: „Kocham ubrania! Moda to dobra zabawa i moja ulubiona forma ekspresji”. Jesteśmy pewni, że… ubrania też ją kochają!

 

Polecamy też: 56-letnia Julianne Moore czy 40-letnia Liv Tyler? Która lepiej wypadła w reklamie marki Triumph?

10/11
Kristen Stewart na pokazach haute couture w Paryżu na jesień 2017/2018
Copyright @East News, ons.pl
10/11

9. Kristen Stewart
Z przyjemnością obserwujemy, że przestaje się kojarzyć wyłącznie z nastolatką zakochaną z wzajemnością w przystojnym wampirze. Podobają nam się jej dorosłe role i jej dorosły styl. Szczególne wyrazy uznania należą się zaś aktorce za tegoroczną współpracę z domem mody Chanel.

 

Polecamy też: Karl Lagerfeld zaprosił gości na pokaz Chanel do… swego rodzinnego Hamburga. Czym tym razem zaskoczył?

11/11
Millie Bobby Brown
Copyright @East News/Millie Bobby Brown
11/11

10. Millie Bobby Brown
Gwiazda serialu „Stranger Things”. Wróżymy jej wielką karierę również w świecie mody. Choć musimy przyznać, że młoda aktorka ma w sobie coś niesamowitego. Ale to może tylko wpływ serialu…

 

Polecamy też: O nich śniły fashionistki na całym świecie! Przedstawiamy listę 10. najbardziej pożądanych dodatków mijającego roku!

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!