Jak noszą je gwiazdy?

Paulina Filipowicz 30 listopada 2019 14:30

Śniegowce to buty, które zapewnią Ci ciepło i komfort przez całą zimę! Gdy na dworze robi się coraz chłodniej każda z nas potrzebuje butów do zadań specjalnych. Od kilku lat moda damska jest niezwykle łaskawa i śniegowce nie są już przeznaczone wyłącznie na górskie stoki. Możemy je nosić także na co dzień, tworząc modne stylizacje, a najważniejsze, że wraz z dobrym wyglądem unikniemy przemarznięcia! Pokochały je także gwiazdy, które udowadniają, że w śniegowcach można wyglądać modnie i kobieco. Najpopularniejsze śniegowce od kilku sezonów to te od australijskiej marki Emu oraz UGG.  Przez jednych uważane za najbrzydsze, przez innych za najpiękniejsze buty na zimę, jednak każdy, kto ceni wygodę, szybko się w nich zakocha. Małgorzata Rozenek-Majdan zeszłej zimy nie rozstawała się z ulubionymi butami marki Moon Boot. Charakterystyczne buty zimowe swoim designem przypominające element stroju kosmonautów podbijają profile znanych dziewczyn na Instagramie. Również śniegowce Inuikii to absolutny hit tego sezonu! Uwielbia je Kasia Tusk i wcale nas to nie dziwi - są wygodne i bardzo dziewczęce. Również Joanna Horodyńska stylowo zestawia śniegowce z... sukienką! W poszukiwaniu wymarzonych śniegowców warto zajrzeć także do popularnych sieciówek, które idealnie odwzorowują panujące trendy! Zobaczcie modne modele śniegowców w naszej galerii.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A Ty? Jak dziś odpoczywasz? 🤪🐰🐶 #instamatka #mamapower #piesPortos #simplebeyond #makephotographyeasier

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas w Zakopanem spędziłam w pięknym @nosalowy_dwor_resort z @mmcstudiodesign czyli z przyjaciółmi, którzy niezmiennie mnie inspirują a śmiechu i zabawy z nimi nigdy dość. Ciągle nam się wydaje, że mamy po 20 lat! Wszystko wypada, choć po godzinach zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem jednak nie trzeba zacząć się hamować!!! Przed pracą i po pracy spacery. Narty następnym razem. Ze śmiechu mogłabym nie dać rady zjechać. Moja górska stylizacja, to jasne barwy. Coś mam ostatnio z tym kremem, wanilią, kością słoniową i wszelką delikatnością kolorów. Może to zwiastuje rewolucję? Może spokorniałam? Całe życie nosze kolory, czas na chwilową zmianę i spokój również duszy #mountains #winter #wintertime #style #mystyle

Post udostępniony przez Joanna Helena Horodynska💥 (@horodynska_)

1/7
śniegowce
Copyright @Mat.prasowe
1/7

Śniegowce, Reserved, 199,99 zł

2/7
śniegowce
Copyright @Mat.prasowe
2/7

Śniegowce, Reserved 99,99 zł

3/7
śniegowce
Copyright @Mat.prasowe
3/7

Śniegowce, Emu Australia/eobuwie.pl, 559 zł

4/7
śniegowce
Copyright @Mat.prasowe
4/7

Śniegowce, Guess/eobuwie.pl, 499 zł

5/7
śniegowce
Copyright @Mat.prasowe
5/7

Śniegowce, H&M, 179,99 zł

6/7
śniegowce
Copyright @Mat.prasowe
6/7

Śniegowce, Deezee.pl, 159,99 zł

7/7
śniegowce
Copyright @Mat.prasowe
7/7

Śniegowce, Deezee.pl, 79,99 zł

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.