Melanie Brown
Fot. Dominic Lipinski-Pool/Getty Images
O tym się mówi!

Melanie Brown w sukience Victorii Beckham w Pałacu Buckingham

Wokalistka otrzymała Order Imperium Brytyjskiego

Aleksandra Frankowska 9 maja 2022 19:27
Melanie Brown
Fot. Dominic Lipinski-Pool/Getty Images

Melanie Brown odebrała niedawno Order Imperium Brytyjskiego w Pałącu Buckingham. Na tę okazję była wokalistka Spice Girls wybrała kreację projektu swojej przyjaciółki, Victorii Beckham. Intensywnie pomarańczowa suknia zestawiona z białymi pantoflami, idealnie podkreślała figurę wokalistki.

ZOBACZ TEŻ: Były ikonami popkultury i podbijały świat. Czym teraz zajmują się słynne Spice Girls?

Melanie B odebrała Order Imperium Brytyjskiego

Wszystkie byłe wokalistki Spice Girls przyjaźnią się od ponad 25 lat. Chociaż zespół się rozpadł i każda z nich podążyła własną ścieżką, byłe członkinie wciąż trzymają się razem i wspierają w wielu przedsięwzięciach. Kiedy Mel B otrzymała informację o odbiorze Orderu Imperium Brytyjskiego, nie mógł ubrać jej nikt inny, jak sama Victoria Beckham. Odznaczenie otrzymała z rąk księcia Williama w Pałacu Buckingham.

Melanie Brown
Fot. Dominic Lipinski-Pool/Getty Images

Robię to wszystko dla kobiet, które spotkałam w ciągu ostatnich lat. Tych, które przeszły piekło, zginęły, czy wciąż cierpią. (…) Order odbieram nie jako Spice Girl, ale jako Melanie Brown – pochodząca z klasy robotniczej, mulatka z Leeds, zawsze stawiająca na swoim. Jestem niesamowicie dumna z siebie i ze wszystkich kobiet, które przeszły przez podobne doświadczenia i ze wszystkich ludzi, którzy pomogli mi na tej drodze – powiedziała piosenkarka w magazynie „The Sun”.

Melanie Brown w kreacji od Victorii Beckham

Na tę wyjątkową okazję Brown wybrała pomarańczową suknię projektu Victorii Beckham. Stylizację uzupełniła białymi pantoflami oraz złotą biżuterią. Beckham okazała się prawdziwą przyjaciółką, która nie tylko uszyła dla niej kreację, ale zorganizowała również uroczysty obiad dla Brown i jej rodziny w tym ważnym dla niej dniu. Na Instagramie Melanie pojawiło się zdjęcie z Victorią z przepięknym opisem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mel B z zespołu Spice Girls niemal straciła wzrok! „Była zrozpaczona i krzyczała, że nic nie widzi”

 „Moja siostro Vic, nie potrafię ci wystarczająco podziękować za twoją ogromną hojność. Nie tylko ubrałaś mnie i moją mamę, ale zaskoczyłaś mnie tym, że przyjechałaś, aby nas wystylizować. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia zorganizowałaś cudowną kolację. 25 lat przyjaźni i nadal się lubimy, haha! Kocham cię bardzo mocno”.

Stylizacja rzeczywiście robi ogromne wrażenie i utrzymana została w prawdziwym stylu VB. 

Melanie Brown
Fot. Dominic Lipinski-Pool/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.