Meghan Markle
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Suknia ślubna Meghan Markle na wyprzedaży! Teraz kupisz ją za 60 procent ceny

Jest też dostępna w nowych kolorach!

Paulina Filipowicz 14 lutego 2020 12:01
Meghan Markle
Fot. Getty Images

Sukienki ślubne Meghan Markle niezaprzeczalnie przejdą do historii. Żona księcia Harrego podczas uroczystości miała na sobie dwie kreację. W trakcie głównej ceremonii panna młoda prezentowała się w pięknej minimalistycznej sukni, zaprojektowanej przez Clare Waight Keller, dyrektor kreatywną Givenchy Natomiast podczas wieczornych celebracji, księżna wystąpiła w nowoczesnej sukience od Stelli McCartney. Projektantka, ku radości wielbicielek stylu Meghan, zdecydowała się wprowadzić suknię do sprzedaży! Teraz kupicie ją w niższej cenie i nowych wersjach kolorystycznych!

Suknia ślubna Meghan Markle na wyprzedaży

Biała, długa do ziemi suknia odsłaniająca ramiona i podkreślająca sylwetkę wzbudziła zachwyty na całym świecie. Szybko została uznana za kreację  ślubną, która przejdzie do historii mody. Nic więc dziwnego, że Stella McCartney zdecydowała się wprowadzić ją do sprzedaży. Oryginalna cena projektu jest jednak wysoka. Żeby kupić sukienkę Meghan, trzeba przygotować 3,500 funtów! Ku radości wszystkich zainteresowanych zakupem kreacji, aktualnie trwa wyprzedaż, na której upolujesz suknię Meghan z rabatem wynoszącym 60 procent oryginalnej ceny. To oznacza, że wszystkie przyszłe panny młode, mogą zakupić suknię ślubną księżnej za 1,400 funtów! Nowością są także dwa dodatkowe warianty kolorystyczne. Projekt Stelli McCartney jest dostępny w odcieniu klasycznej czerni oraz zmysłowej czerwieni. Przecenioną suknię Meghan znajdziesz na platformie zakupowej The Outnet. Trzeba przyznać, że cena jest w dalszym ciągu wysoka, jednak promocja z pewnością ucieszy przyszłe panny młode poszukujące idealnej kreacji.  

meghan markle
Fot. Getty Images

meghan markle
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?