malgorzata-rozenek-w-czerwonym-garniturze-to-idealny-look-na-swieta-2020
Fot. Instagram @m_rozenek
TRENDY ZIMA 2020/2021

Małgorzata Rozenek w czerwonym garniturze. To idealny look na Święta 2020!

Klasa i szyk!

Paulina Filipowicz 18 grudnia 2020 19:29
malgorzata-rozenek-w-czerwonym-garniturze-to-idealny-look-na-swieta-2020
Fot. Instagram @m_rozenek

Święta Bożego Narodzenia 2020 już za chwilę! Nastał ten wyjątkowy czas, kiedy magiczną aurę odczuwamy w największym stopniu. Mimo, iż w tym roku Gwiazdka będzie wyglądać zupełnie inaczej, nie zamierzamy zrezygnować z odświętnych stylizacji. Eleganckie sukienki, czerwień czy złoto sprawiają, że czujemy się wyjątkowo, a przecież o to również chodzi w Święta. Wie o tym doskonale Małgorzata Rozenek-Majdan, która właśnie zaprezentowała swój świąteczny, stylowy look!

Małgorzata Rozenek w czerwonym garniturze. To idealny look na Święta 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan poczuła już klimat Świąt! Gwiazda na swoim Instagramie prezentuje wyjątkowe, zimowe stylizacje, które z chęcią chcielibyśmy odtworzyć! Kilka dni temu pokazała się w pięknej scenerii świątecznej i zaprezentowała czerwony total look. Postawiła na elegancki garnitur zatopiony w czerwieni i kontrastujące z nim czarne szpilki.

Czerwone ubrania to niesamowicie kobiecy element garderoby, który zawsze wywołuje efekt wielkiego „wow!”. Idealnie sprawdzi się szczególnie w tym okresie roku, kiedy Boże Narodzenie 2020 zbliża się wielkimi krokami! 

W takim stroju nie przejdziesz niezauważona. Czerwień to bez wątpienia najbardziej wyrazista barwa, która przyciąga spojrzenia. Nastrój tegorocznej Gwiazdki ze względu na okoliczności nie jest tak optymistyczny, jak zazwyczaj, jednak mimo wszystko, chcesz wyglądać elegancko? Postaw na garnitur! Jednym z najsilniejszych trendów 2020 roku dla kobiet jest właśnie power dressing - eleganckie marynarki i garniturowe spodnie. W tym sezonie na topie są bardzo różne modele: jednokolorowe, wzorzyste, dwurzędowe i z asymetrycznym zapięciem. Wybór należy do Ciebie!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.