Małgorzata Kożuchowska w eleganckiej stylizacji w domu
Fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Kożuchowska nawet w domu nie przestaje być elegancka!

Ostatnio założyła koszulę za prawie trzy tysiące złotych...

Redakcja VIVA! 25 marca 2020 17:14
Małgorzata Kożuchowska w eleganckiej stylizacji w domu
Fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_, materiały prasowe

Małgorzata Kożuchowska nawet w domu nie przestaje być elegancka! Aktorka tak jak wielu z nas ostatnie dni spędziła w domu. Ale nawet w tej sytuacji wciąż pozostaje… ikoną stylu. Na koncie na Instagramie, dzięki któremu kontaktuje się ze światem zamieściła swój portret w pięknej, jedwabnej koszuli w kwietny wzór. Ten model pochodzi z kolekcji słynnego włoskiego domu mody Marni. Nie jest w aktualnej ofercie marki (jak pisze sama aktorka „bluzka jest stara”), ale za nową, jedwabną koszulę Marni trzeba zapłacić prawie trzy tysiące złotych.

Małgorzata Kożuchowska inspiruje i dodaje otuchy

Małgorzata Kożuchowska jest znaną fanką mody. Jak pisała w VIVIE! MODZIE Katarzyna Sielicka: „Klasyka to nie jej żywioł. Mówi o sobie, że „ma oko” i intuicję do rzeczy i marek, które za chwilę staną się modne. Tak było z Nicholasem Kirkwoodem, którego odkryła w butiku w Las Vegas. Jego szpilki spodobały jej się tak, że kupiła od razu dwie pary. Kiedy wróciła do Polski, okazało się, że Gosia Baczyńska zamierza rozpocząć z nim współpracę. Na swój ślub włożyła atłasowe szpilki niezbyt popularnego wtedy w Polsce Christiana Louboutina. Chwilę później louboutiny nosili wszyscy. Zachwycała się szalonymi printami Petera Pilotto i doskonałą konstrukcją sukienek Rolanda Moureta, w których kobieta wygląda jak w perfekcyjnie skrojonym gorsecie.

Inspirują mnie ludzie utalentowani. Ich dzieła i wrażliwość. Kocham rzeczy, które robią, i jestem w stanie wydać na to pieniądze”,

przyznaje”. A my cieszymy się, że Małgorzata Kożuchowska dba o swój wizerunek nawet w tych okolicznościach. To inspiruje i dodaje otuchy! Dziękujemy!

Ubrania w kwiaty z kolekcji Marni.

Małgorzata Kożuchowska w eleganckiej stylizacji w domu marki MARNI
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!