Zobaczcie, jakie elementy wybrała Mädchen Amick

Sabina Zięba 28 września 2018 14:30

Marka Lilou od lat robi furorę nie tylko na polskim rynku, ale również za granicą. Magdalena Mousson-Lestang stworzyła wyjątkową firmę, dzięki której możemy utrwalić najpiękniejsze chwile grawerunkami na ozdobach oraz stworzyć własne talizmany szczęścia, miłości, przyjaźni i wspomnień. Z tego względu zainteresowanie Lilou cały czas rośnie, a biżuterię pokochały nie tylko polskie gwiazdy. W ostatnim czasie w projektach marki można było zobaczyć Paris Jackson, a także Sandrę Bullock. Teraz do sław dołączyła Mädchen Amick!

Znana z kultowego serialu „Twin Peaks” aktorka pierwszy raz pojawiła się w wisiorku z kamieniami szlachetnymi (prasolitem, cytrynem oraz kwarcem) i pozłacanych kolczykach tej marki 16 września na imprezie Emmy. Dobrała je do czarnej koronkowej kreacji projektu Mario Dice.

Kolejny raz zdarzyło się to dzień później na gali HBO, kiedy do kompletu Gretel Zanotti ubrała ten sam wisiorek oraz kolczyki pozłacane 23-karatowym złotem, ozdobione kryształami w kolorze energetyzującej zieleni i jasnego błękitu.

Zobaczcie jej stylizacje w naszej galerii i sprawdźcie, ile dokładnie kosztują elementy wybrane przez Mädchen Amick!  

1/6
Copyright @Materiały prasowe
1/6

Mädchen Amick 16 września na imprezie Emmy w sukience Mario Dice i biżuterii Lilou.

2/6
Copyright @Materiały prasowe
2/6

naszyjnik Biarritz pozłacany, cena: 479 zł

3/6
Copyright @Getty Images
3/6

Mädchen Amick 16 września na imprezie Emmy w sukience Mario Dice i biżuterii Lilou.

4/6
Copyright @Materiały prasowe
4/6

kolczyki L de Lilou pozłacane z kryształami, cena: 349 zł

5/6
Copyright @Materiały prasowe
5/6

Mädchen Amick 17 września na imprezie HBO w komplecie Gretel Zanotti i biżuterii Lilou.

6/6
Copyright @Materiały prasowe
6/6

kolczyki Eternity 4 cm pozłacane, cena: 278 zł

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.