Louis Vuitton
Fot. Instagram @thecitieslovely
ZE ŚWIATA MODY

Louis Vuitton otwiera pierwszą restaurację! Gdzie powstanie?

To będzie najbardziej instagramowe miejsce roku

Paulina Filipowicz 30 stycznia 2020 13:29
Louis Vuitton
Fot. Instagram @thecitieslovely

Udane zakupy najlepiej zwieńczyć pyszną kawą i dobrym ciastem. Wielkie domy mody dają nam możliwość, by zrobić to w dobrym stylu. Wiele marek otworzyło już obok swoich butików luksusowe restauracje lub piękne kawiarnie. Odwiedzają je liczne grupy turystów i fashionistek z całego świata. W Londynie brytyjski dom mody Burberry zaprasza swoich gości do restauracji Thomas, w Seulu Dior podaje smakowite makaroniki, a w Nowym Jorku Ralph Lauren i Tiffany & Co. prześcigają się w przygotowywaniu luksusowych posiłków. Do branży gastronomicznej dołącza właśnie modowy gigant Louis Vuitton, otwierając swoją pierwszą restauracje i kawiarnie. Gdzie powstanie?

Louis Vuitton otwiera pierwszą restauracje

Louis Vuitton otworzy swoją pierwszą restaurację i kawiarnie przy flagowym sklepie w japońskiej...Osace! Lokal o nazwie Le Cafe V zostanie otwarty na najwyższym czwartym piętrze luksusowego salonu Louis Vuitton. Menu dla gości przygotował znany japoński szef kuchni - Yosuke Suga. Jak się okazuje, brand nie zamierza osiadać na laurach i planuje rozszerzyć sieć restauracji, a nawet otworzyć własne hotele. Sam budynek, w którym ma mieścić się Le Cafe V, robi duże wrażenie. Projekt, autorstwa architekta Juna Aoki, ma przypominać tradycyjny japoński statek Higaki-Kaisen. Flagowy butik będzie można odwiedzić już 1 lutego, natomiast na posiłek w restauracji trzeba będzie poczekać do 15 lutego.

Po pierwszych zdjęciach wnętrz restauracji można podejrzewać, iż będzie to miejsce luksusowe, gdzie klasyka miesza się z nowoczesnym dizajnem. Świadczy o tym złoty bar, marmurowe blaty, abstrakcyjna sztuka na ścianach, welurowe obicia, geometryczne sofy, a także nowoczesne oświetlenie pomieszczeń. Nie mamy wątpliwości, iż będzie to najbardziej instagramowe miejsce roku. Warto pospieszyć się z rezerwacją stolików, bo lista oczekujących będzie długa!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.