Louis Vuitton
Fot. Instagram @thecitieslovely
ZE ŚWIATA MODY

Louis Vuitton otwiera pierwszą restaurację! Gdzie powstanie?

To będzie najbardziej instagramowe miejsce roku

Paulina Filipowicz 30 stycznia 2020 13:29
Louis Vuitton
Fot. Instagram @thecitieslovely

Udane zakupy najlepiej zwieńczyć pyszną kawą i dobrym ciastem. Wielkie domy mody dają nam możliwość, by zrobić to w dobrym stylu. Wiele marek otworzyło już obok swoich butików luksusowe restauracje lub piękne kawiarnie. Odwiedzają je liczne grupy turystów i fashionistek z całego świata. W Londynie brytyjski dom mody Burberry zaprasza swoich gości do restauracji Thomas, w Seulu Dior podaje smakowite makaroniki, a w Nowym Jorku Ralph Lauren i Tiffany & Co. prześcigają się w przygotowywaniu luksusowych posiłków. Do branży gastronomicznej dołącza właśnie modowy gigant Louis Vuitton, otwierając swoją pierwszą restauracje i kawiarnie. Gdzie powstanie?

Louis Vuitton otwiera pierwszą restauracje

Louis Vuitton otworzy swoją pierwszą restaurację i kawiarnie przy flagowym sklepie w japońskiej...Osace! Lokal o nazwie Le Cafe V zostanie otwarty na najwyższym czwartym piętrze luksusowego salonu Louis Vuitton. Menu dla gości przygotował znany japoński szef kuchni - Yosuke Suga. Jak się okazuje, brand nie zamierza osiadać na laurach i planuje rozszerzyć sieć restauracji, a nawet otworzyć własne hotele. Sam budynek, w którym ma mieścić się Le Cafe V, robi duże wrażenie. Projekt, autorstwa architekta Juna Aoki, ma przypominać tradycyjny japoński statek Higaki-Kaisen. Flagowy butik będzie można odwiedzić już 1 lutego, natomiast na posiłek w restauracji trzeba będzie poczekać do 15 lutego.

Po pierwszych zdjęciach wnętrz restauracji można podejrzewać, iż będzie to miejsce luksusowe, gdzie klasyka miesza się z nowoczesnym dizajnem. Świadczy o tym złoty bar, marmurowe blaty, abstrakcyjna sztuka na ścianach, welurowe obicia, geometryczne sofy, a także nowoczesne oświetlenie pomieszczeń. Nie mamy wątpliwości, iż będzie to najbardziej instagramowe miejsce roku. Warto pospieszyć się z rezerwacją stolików, bo lista oczekujących będzie długa!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.