Kto zrobił największe wrażenie?

Redakcja VIVA! 24 września 2020 22:00

Niektóre marki zamykają butiki z powodu pandemii, a inne, wręcz przeciwnie. Do tej drugiej grupy należy dom mody Joanny Przetakiewicz La Mania, który świętuje właśnie swoje 10 urodziny. Z tej okazji jego założycielka postanowiła otworzyć nowy butik, w którym dostępna będzie po raz pierwszy zarówno La Mania Fashion, jak i La Mania Home z wyposażeniem wnętrz, dostępna na rynku zaledwie od listopada 2019 roku. Najnowszy sklep znajduje się na jednej z najmodniejszych warszawskich ulic, czyli na Moliera. Na otwarcie butiku i jednocześnie huczne urodziny marki, przybyło wiele sław, które nie chciały ominąć tak wielkiego wydarzenia. Sama projektantka wystąpiła w czarnym zestawie ze skórzaną marynarką i wyglądała zjawiskowo! A jak prezentowali się goście? 

1/5
otwarcie-butiku-la-mania-wrzesien
Copyright @Mieszko Piętka/AKPA
1/5

Gospodarzami wieczoru byli oczywiście Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. Zakochani, którzy wkrótce powiedzą sobie „tak” podczas ślubu w Grecji!

2/5
nowy-butik-la-mania
Copyright @
2/5

Beata Ścibakówna zachwyciła figurą w białej, długiej sukience i czarnej marynarce.

3/5
nowy-butik-la-mania-2020
Copyright @
3/5

Modelka Edyta Zając wyglądała zjawiskowo w małej czarnej z efektownym dekoltem.

4/5
nowy-butik-la-mania-moliera-otwarcie
Copyright @
4/5

Na urodzinach La Manii nie zabrakło też Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, która na tę okazję wybrała czarny garnitur i białą koszulę.

5/5
otwarcie-butiku-la-mania-wrzesien-2020
Copyright @Mieszko Piętka/AKPA
5/5

Barbara Pasek przykuwała wzrok przede wszystkim efektownym, długim płaszczem!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.