Kto zrobił największe wrażenie?

Redakcja VIVA! 24 września 2020 22:00

Niektóre marki zamykają butiki z powodu pandemii, a inne, wręcz przeciwnie. Do tej drugiej grupy należy dom mody Joanny Przetakiewicz La Mania, który świętuje właśnie swoje 10 urodziny. Z tej okazji jego założycielka postanowiła otworzyć nowy butik, w którym dostępna będzie po raz pierwszy zarówno La Mania Fashion, jak i La Mania Home z wyposażeniem wnętrz, dostępna na rynku zaledwie od listopada 2019 roku. Najnowszy sklep znajduje się na jednej z najmodniejszych warszawskich ulic, czyli na Moliera. Na otwarcie butiku i jednocześnie huczne urodziny marki, przybyło wiele sław, które nie chciały ominąć tak wielkiego wydarzenia. Sama projektantka wystąpiła w czarnym zestawie ze skórzaną marynarką i wyglądała zjawiskowo! A jak prezentowali się goście? 

1/5
otwarcie-butiku-la-mania-wrzesien
Copyright @Mieszko Piętka/AKPA
1/5

Gospodarzami wieczoru byli oczywiście Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. Zakochani, którzy wkrótce powiedzą sobie „tak” podczas ślubu w Grecji!

2/5
nowy-butik-la-mania
Copyright @
2/5

Beata Ścibakówna zachwyciła figurą w białej, długiej sukience i czarnej marynarce.

3/5
nowy-butik-la-mania-2020
Copyright @
3/5

Modelka Edyta Zając wyglądała zjawiskowo w małej czarnej z efektownym dekoltem.

4/5
nowy-butik-la-mania-moliera-otwarcie
Copyright @
4/5

Na urodzinach La Manii nie zabrakło też Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, która na tę okazję wybrała czarny garnitur i białą koszulę.

5/5
otwarcie-butiku-la-mania-wrzesien-2020
Copyright @Mieszko Piętka/AKPA
5/5

Barbara Pasek przykuwała wzrok przede wszystkim efektownym, długim płaszczem!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…