księżna Kate, żakiet z Zary
Fot. ZARA/YouTube
GET THE LOOK

Księżna Kate w zielonej marynarce z Zary! To model idealny na wiosnę 2021!

Zainspiruj się jej stylem!

Aleksandra Frankowska 23 maja 2021 16:27
księżna Kate, żakiet z Zary
Fot. ZARA/YouTube

Księżna Kate i książę William z okazji Dnia Świętego Patryka 17 marca 2021 złożyli oficjalne życzenia obywatelom Irlandii. Jak wszyscy wiemy, symbolem tego dnia jest kolor zielony. Nie zabrakło go więc w stylizacjach książęcej pary. Księżna Kate miała na sobie zielony żakiet w stylu Chanel, który komponował się w wydarzeniem. Co ciekawe, ten model kupiła w Zarze!

Dzień Świętego Patryka celebrowali światowi przywódcy

O Irlandczykach pamiętali również światowi przywódcy. Życzenia z okazji ich święta złożyli m. in. premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern, premier Kanady Justin Trudeau oraz książę William i księżna Kate, której zielona marynarka z Zary zrobiła prawdziwą furorę. Żona księcia Williama na każdą okazję wybiera charakterystyczne stroje, które naśladować chcą kobiety z całego świata.

Zobacz też: Księżna Kate zachwyciła w bluzce z kołnierzykiem. Ten fason będzie hitem na wiosnę 2021

Trendy wiosna 2021: księżna Kate założyła zieloną marynarkę z Zary

Aby idealnie wpisać się w świąteczny nastrój, księżna Kate z okazji Dnia Świętego Patryka pojawiła się w stylizacji w kolorze zielonym.

Kate Middleton, Zara
Fot. Instagram

Tweedowa marynarka w stylu Chanel w soczyście zielonym odcieniu jest do kupienia w Zarze. Dwurzędowy model jest absolutnym hitem wśród wiosennych trendów 2021. Złote guziki dodają marynarce elegancji, a idealnie skrojony fason przepięknie układa się na sylwetce. W przypadku Kate, przepięknie kontrastuje z jej brązowymi włosami.

Zobacz też: Księżna Kate w stylizacji na wiosnę 2021. Pastelowy róż to hit na sezon wiosna-lato 2021!

Można kupić ją w hiszpańskiej sieciówce Zara, w cenie 60 funtów, czyli ok. 300 złotych. 

Kate Middleton, Zara
Fot. ZARA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.