Królowa Letizia mn
Fot. Getty Images
Ze świata mody

Królowa Letizia w sukience z sieciówki!

Hiszpańska monarchini postawiła na model, który można kupić już za 199zł! 

Aleksandra Trendak 10 sierpnia 2022 20:30
Królowa Letizia mn
Fot. Getty Images

Królowa Letizia to zdecydowanie jedna z najlepiej ubranych hiszpańskich monarchiń. Jest świetnie obeznana w trendach, gustuje w odświeżaniu stylizacji sprzed lat oraz kreacjach dostępnych w popularnych sieciówkach! Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć podczas rodzinnej kreacji w eleganckiej, letniej sukience, która pochodziła z popularnego hiszpańskiego sklepu. Jak prezentowała się stylizacja? W którym sklepie dostaniemy taką samą sukienkę? W jakich jeszcze sklepach królowa lubi robić zakupy? 

PRZECZYTAJ O: Królewska zamiana stylu! Królowa Letizia w sukience... swojej córki!

Królowa Letizia w sukience z popularnej sieciówki 

Królowa Letizia niedawno zaprezentowała się granatowej maxi sukience z białymi roślinnymi zdobieniami i finezyjnymi wycięciami przy talii. Model ten można znaleźć w popularnej, hiszpańskiej sieciówce Mango, a jego cena to 199zł! Do sukienki królowa dobrała granatowe sandałki i wzorzystą kopertówkę. Letizia jest znana ze swojego zamiłowania do popularnych i nie za drogich marek, gdyż w prywatnych sytuacjach, kiedy przebywa w gronie rodzinnym, możemy ją zobaczyć między innymi w sukienkach z Zary. Krótką szmizjerkę w bardzo wyrazisty wzór, możemy znaleźć właśnie w tym sklepie w cenie 139zł. Kreację uzupełniła kopertówką oraz różowymi koturnami. 

Królowa Letizia
Fot. Carlos Alvarez/GC Images/Getty Images

Sukienka dostępna w sklepie Mango, w cenie 199zł

Sukienka Mango
Fot. Materiały prasowe

Królowa Letizia
Fot. Carlos Alvarez/GC Images/Getty Images

Sukienka dostępna w sklepie Zara, w cenie 139zł

Sukienka Zara
Fot. Materiały prasowe

Królowa Letizia jest znana ze swoich zabaw z modą. Na oficjalne sytuacje wybiera projekty sławnych projektantów, warte kilkaset euro, a prywatnie preferuje w ubraniach z niższej półki cenowej. Monarchini także bardzo lubi sięgać do szaf członkiń swojej rodziny, między innymi córki oraz teściowej i nadawać im nowego stylu i charakteru. Która sukienka z sieciówki, którą królowa Letizia posiada, podoba Wam się najbardziej?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…