Królowa Letizia mn
Fot. Chesnot/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Królowa Letizia w najmodniejszej kreacji tego lata!

Kreacja sprzed lat wciąż wpisuje się w aktualne trendy 

Aleksandra Trendak 14 lipca 2022 20:30
Królowa Letizia mn
Fot. Chesnot/Getty Images

Hiszpańska królowa Letizia to niekwestionowana ikona mody. Jej stylizacje zawsze cechują się niezwykłym wyczuciem i wpisują się w aktualne trendy. W środę trzynastego lipca królowa pokazała się na gali rozdania nagród hiszpańskiego Ministerstwa Kultury i Sportu w oszałamiającej sukience, która idealnie wpisuje się w stylistykę balletcore oraz barbiecore. Jakiego projektu była? Co do niej dobrała? Gdzie wcześniej miała ją na sobie królowa? 

ZOBACZ TEŻ: Królowa Letizia czerpie inspiracje ze stylu Kate Middleton i stawia na sukienkę w kropki 

Różowa tiulowa sukienka królowej Letizii 

Królowa Letizia to niekwestionowana ikona stylu. Na ostatniej gali zaprezentowała się w pięknej różowej tiulowej sukience marki Maje, która dzięki wielu warstwom fantastycznie się prezentowała. Bez wątpienia jest to aktualnie jeden z najmodniejszych kolorów, który perfekcyjnie wpisuje się w trend barbiecore, który pokochały gwiazdy takie jak Margot Robbie lub Megan Fox, a tiulowa sukienka idealnie oddawała baletowy charakter, który wpisuje się w estetykę balletcore. Królowa postawiła na monochromatyczną stylizację w pastelowym kolorze, do której dodała szpilki marki Steve Madden oraz kolczyki Tous z kolorowymi kamieniami. Warto też zaznaczyć, że tą samą sukienkę królowa Letizia miała już na sobie w 2019 roku, podczas wizyty na Kubie. Tym samym także wpisuje się w trend zapoczątkowany przez księżną Kate, która regularnie powtarza stylizacje w czasie ważnych, publicznych wydarzeń. Co więcej, obie monarchinie łączy też zamiłowanie do ubrań haute couture, które łączą z produktami dostępnymi w sieciówkach. Świetna inicjatywa, która propaguje świadome zakupy i dbanie o środowisko. 

Królowa Letizia
Fot. Carlos Alvarez/Getty Images

Królowa Letizia
Fot. Carlos Alvarez/Getty Images

Stylizacja królowej Letizii bez wątpienia jest bardzo szykowna i elegancka. Aspekt dbania o środowisko tylko zwiększa jej pozytywny odbiór i inspiruje do niekupowania nowych ubrań, kiedy w szafie mamy ich wystarczająco dużo. Jak oceniacie stylizację królowej?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…