Kris Jenner
Fot. Jason Kempin/Getty Images
stylizacje gwiazd

Kris Jenner założyła garnitur od Maffashion! To sukces marki polskiej influencerki

Dobra wiadomość dla fanek marki Eppram: teraz ten set jest przeceniony!

Redakcja VIVA! 16 listopada 2021 20:02
Kris Jenner
Fot. Jason Kempin/Getty Images

Kris Jenner to mama Kim Kardashian i chyba najsłynniejsza menadżerka świata! Nie dość, że jest odpowiedzialna za karierę swoich znanych córek, to jeszcze sama doskonale... reklamuje siebie. Teraz udało jej się też przypadkiem zareklamować garnitur polskiej marki Eppram, którą tworzą Julia Kuczyńska czyli Maffashion i projektantka Lana Nguyen.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Kuczyńska o macierzyństwie: „Mnie synek przyniósł szczęście i spełnienie, poczucie sensu w życiu

Kris Jenner w garniturze polskiej marki Eppram

Maffashion zamieściła na swoim profilu na Instagramie post z krótkim fragmentem wideo i opisem: "#kardashian AGAIN! @krisjenner w @eppram_official!!! Od wczoraj hula w sieci program @foodgod, a w odcinku gościnnie Kris w naszym garniturze NIAGARA. Yeah!!!" . Na filmie widać scenę, w której Kris Jenner wchodzi do kuchni i kolejną, w której razem z córką Kim Kardashian je watę cukrową. Kris ubrana jest w charakterystyczny dla marki Eppram garnitur.

Ile kosztuje garnitur Niagara od Eppram?

Garnitur, który miała na sobie Kris w nagraniu to jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów kolekcji polskiej marki. Set nosi nazwę Niagara. Co ciekawe, można go teraz kupić na stronie marki w obniżonej cenie. Lniane spodnie z wiązanymi nogawkami kosztują teraz 479 zł (wcześniej 689 zł), a marynarka z lnu z wiskozową podszewką  839 zł (poprzednia cena to 1199 zł).
 

Maffashion o swojej marce Eppram w „Vivie!”

W wywiadzie opublikowanym w „Vivie!” we wrześniu tego roku, którego Maffashion udzieliła Barbarze Łubko, gwiazda opowiedziała także o Eppram. Zdradziła między innymi, jak udało się Eppram zagościć w szafach światowej sławy gwiazd: „Na takie efekty składa się praca całego zespołu. Decyduje też sama jakość i wygląd ubrań. Ludzie mówią, że wystarczy komuś zapłacić i założy. Nie mam takich pieniędzy, żeby móc zapłacić Kourtney Kardashian za noszenie moich ubrań w ramach kontraktu. To są ogromne kwoty. Inaczej jest, jeżeli po prostu dzieje się coś w klimacie „nic na siłę” i tego kalibru gwiazda, celebrytka, założy coś, bo po ludzku chce i podoba jej się dana rzecz”. Po wysłaniu produktów trzeba po prostu czekać: „Wysyłasz paczkę z wybranymi rzeczami i czekasz. A taka osoba może skorzystać z tysięcy projektów z całego świata. Tym większe jest to wyróżnienie. Stąd jest cała radość. To jest świetna reklama. I nie tylko chodzi o sprzedaż. Ale to też buduje świadomość marki na całym świecie”, przyznała Maff.  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.