Zobaczcie zdjęcia kampanii z przystojnym wokalistą

Sabina Zięba 8 października 2018 13:30

Choć Justin Timberlake nie zawsze zachwycał, teraz wzdychają do niego miliony fanek na całym świecie. Jest doskonałym przykładem na to, że dobry gust nie musi być w genach i można się go po prostu nauczyć. Z biegiem lat zaczął interesować się modą i perfekcyjnie łączyć elementy eleganckie ze sportowymi, a w stylizacjach przemycać nutkę luzu. Mimo posiadania własnej marki o nazwie William Rast i wieloletniej współpracy z firmą Nike, teraz postanowił stworzyć kolekcję dla Levi'sa o nazwie Fresh Leaves.

Już od 4 października na stronie marki oraz w wybranych sklepach stacjonarnych można nabyć elementy kolekcji. Karyn Hillman, czyli Chief Product Officer dla Levi's, zdradziła: „Natychmiast złapaliśmy nić porozumienia z Justinem, tworząc ubrania, które łączyły to, co znane z nieoczywistym. Zainspirowani historiami związanymi z muzyką Justina, użyliśmy klasycznych materiałów - płótna, pledów, moro, flaneli, szerpy i dżinsu i umieściliśmy je na znanych sylwetkach i ikonach Levi's, ale zremiksowaliśmy je, dodając elementy streetwear’owe i te zaczerpnięte z nowoczesności”.

Sam Timberlake dodał: „Ubrania są tak samo ważne dla procesu twórczego muzyków, jak i sama muzyka, którą tworzą. Ta kolekcja jest dla mnie próbą podzielenia się moimi doświadczeniami z fanami”.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia kampanii!  

1/7
Copyright @Materiały prasowe
1/7

Kolekcja skupia się wokół klasyków marki, podkręconych nowoczesnym sznytem inspirowanym miłością Justina do muzyki.

2/7
Copyright @Materiały prasowe
2/7

Dotychczas znane nam sylwetki, kolory, wzory czy modele nabrały nowego życia i charakteru.

3/7
Copyright @Materiały prasowe
3/7

Nie zabraknie nowoczesnych, streetwearowych elementów i gry proporcjami.

4/7
Copyright @Materiały prasowe
4/7

W kolekcji znajdziemy oversize'owe elementy, jak kurtka w militarny wzór, pilotki w różnych wersjach kolorystycznych czy bluzy z kapturem (hoodies).

5/7
Copyright @Materiały prasowe
5/7

Dostępne będą również koszule w kratę, czyli znak rozpoznawczy Justina.

6/7
Copyright @Materiały prasowe
6/7

Nazwa Fresh Leaves to pomysł samego artysty. 

7/7
Copyright @Materiały prasowe
7/7

Podobają Wam się zdjęcia kampanii?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.