Rusin
Fot. Instagram @kingarusin
ZE ŚWIATA MODY

Kinga Rusin w modnych sukienkach z polską metką!

Gdzie możecie je kupić?

Paulina Filipowicz 4 grudnia 2019 16:30
Rusin
Fot. Instagram @kingarusin

Kinga Rusin niejednokrotnie już udowodniła, że ma doskonałe wyczucie stylu oraz świetną znajomość aktualnie obowiązujących trendów. Fanki bardzo intensywnie przyglądają się modowym wyborom gwiazdy i czerpią z nich inspiracje, a na jej Instagramie pozytywnie komentują zdjęcia stylizacji. Wcale nas to nie dziwi - Kinga Rusin idealnie łączy subtelną kobiecość z ponadczasową elegancją. Ubrania i dodatki z popularnych sieciówek po mistrzowsku przeplata z tymi od światowych i polskich projektantów. W swoich wyborach stylizacyjnych często czerpie z ofert znanych sieciówek, jak również z portfolio polskich marek. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie Kinga Rusin zwróciła uwagę widzów wzorzystymi sukienkami maxi. Gdzie można je dostać?

Kinga Rusin w modnym stylizacjach

Podczas weekendowego wydania programu Dzień Dobry TVN, Kinga Rusin znów zwróciła uwagę widzów swoją stylizacją z wzorzystą sukienką maxi z polską metką w roli głównej. Gdzie można kupić identyczną? Błękitna sukienka z charakterystycznym gwieździstym printem pochodzi z kolekcji marki Missu Design. Na oficjalnej stronie brandu ten sam model znajdziecie pod nazwą „Mini suknia Chloe”. Koszt produktu to 310 zł.

misu
Fot. Mat.prasowe

Kinga Rusin jest również wielką fanką polskiej marki Reserved! Ostatnio dziennikarka kilka razy pojawiała się na wizji w przepięknych sukienkach polskiego brandu. Stylizacje opublikowała także na swoim Instagramie, a wybór dziennikarki bardzo spodobał się obserwującym jej konto fankom. Sukienki Kingi Rusin pochodzą z jesiennej kolekcji Reserved. Jasna sukienka w czerwone i bordowe kwiaty kosztuje 179 złotych. Pomarańczowa sukienka, którą wybrała Kinga Rusin warta jest 199,99 złotych. Zarówno pierwszy, jak i drugi model sprawdzi się w biznesowych, jak i bardziej eleganckich sytuacjach.  

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.