katarzyna-warnke-i-weronika-ksiazkiewicz-zaszalaly-ze-stylizacjami-ich-ubrania-z-lat-80-robia-furore-na-instagramie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke i Weronika Książkiewicz zaszalały ze stylizacjami! Ich ubrania z lat 80. robią furorę na Instagramie

Zobacz, jak się prezentują

Paulina Filipowicz 15 września 2020 16:29
katarzyna-warnke-i-weronika-ksiazkiewicz-zaszalaly-ze-stylizacjami-ich-ubrania-z-lat-80-robia-furore-na-instagramie
Fot. East News

Już wkrótce Weronika Książkiewicz i Katarzyna Warnke pojawią się we wspólnym filmowym projekcie! Aktorki wystąpią w produkcji "Powrót do Legolandu" w reżyserii Konrada Aksinowicza. Film przenosi bohaterów do lat. 80, a fani już teraz mogą poczuć ten klimat prosto z planu zdjęciowego. Gwiazdy zdecydowały się uchylić rąbka tajemnicy i opublikowały zdjęcia zza kulis produkcji. W takich stylizacjach jeszcze ich nie widzieliście!

Katarzyna Warnke i Weronika Książkiewicz zaszalały ze stylizacjami. Ich ubrania z lat 80. robią furorę na Instagramie

Weronika Książkiewicz opublikowała na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcie z Kasią Warnke, które wywołało niemałą furorę w sieci. Aktorki pozowały na tle przyczepy ubrane w kostiumy niczym z lat 80. Książkiewicz zaprezentowała się w ortalionowym kolorowym dresie. Kasia Warnke natomiast pokazała stylizację w nieco odmiennej estetyce, lecz ciągle utrzymaną w klimacie PRL-u. Aktorka miała na sobie obcisłą sukienkę w panterkę i czerwony szlafrok. Wyjątkowy look podkreślił również retro makijaż - niebieskie intensywne cienie na powiekach i natapirowane loki na włosach.

"Powrót do przeszłości ... Kto jedzie z nami do LEGOLANDU ? Tęskni ktoś za Pewexem ? Oranżadą w woreczku i Kasetami video?" - napisała sentymentalnie Weronika Książkiewicz pod postem.

Na kometarze fanów nie trzeba było czekać. Jak się okazuje, wielu internatów powróciło do wspomnień z PRL-u:

"Super stylówki! Pewex był fajny"

"Ale czad "szelesty"! "

"Dres wypasiony" - pisali fani pod zdjęciem aktorek.

Post Weroniki Książkiewicz skomentowała nawet koleżanka z branży, Anna Mucha: "No zazdro ! wspaniale !!!" - napisała aktorka. W produkcji "Powrót do Legolandu" w reżyserii Konrada Aksinowicza zobaczymy również Macieja Stuhra, który na swoim Instagramie również zdradził kilka charakteryzacji z planu. Czekamy z niecierpliwością na tę sentymentalną podróż w przeszłość!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Polish ’90! #powrotdolegolandu #siekreci @katarzynawarnke #newproject #polishmovie

Post udostępniony przez Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Express Yourself💋 #curlygirl #curlcrush #90s #sexofragil @powrot_do_legolandu #movies #backtothefuture

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke)

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.