Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
ZE ŚWIATA MODY

Katarzyna Cichopek w sukience polskiej marki! To ulubiony brand aktorki

Ten model spodoba się każdej kobiecie

Paulina Filipowicz 30 marca 2020 17:29
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek doskonale zna się na modzie, co wielokrotnie udowodniła prezentując się w stylowych zestawach. Aktorka, choć jak my wszyscy, przebywa obecnie w domowej izolacji, już poczuła wiosnę w swojej garderobie! Jej zdjęcia na Instagramie w modnych stylizacjach śledzą tysiące kobiet, inspirując się zakupowymi wyborami aktorki. Tym razem Katarzyna Cichopek pokazała swoją najnowszą sukienkę, która pochodzi z ofert polskiej marki. Jak się okazuję, gwiazda ma w swojej szafie nie jedną, a kilka projektów tego brandu...

Ulubiona marka Katarzyny Cichopek

Gwiazda serialu M jak Miłość to wielbicielka kobiecego stylu i romantycznych sukienek. Kasia Cichopek nawet w trakcie narodowej domowej kwarantanny nosi kreacje, które sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu, ale również w pracy czy na eleganckie wyjście! Aktorka ostatnio założyła szarą krótką sukienkę z grubych ramiączkach z ozdobnymi falbanami. Pochodzi ona z kolekcji polskiej marki Just Paul, a jej wartość to 350 złotych.

Prześledziliśmy stylizację gwiazdy i okazało się, że nie jest to pierwszy raz, gdy Kasia wybrała projekt Just Paul. Aktorka od dłuższego czasu chętnie zakłada sukienki tej polskiej marki. W swojej szafie ma m.in. czarną sukienkę w białe groszki, szarą mini z cekinami czy długą wieczorową kreację z tiulem. Nie możemy zdecydować się, która z nich jest naszą ulubioną!

Jak się okazuję, Kasia Cichopek nie jest jedyną polską gwiazdą, która nosi projekty tego brandu. Wśród gwiazd, które upodobały sobie sukienki Just Paul znalazły się Paulina Krupińska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Koroniewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Pisarek, Zofia Ślotała czy Anna Wendzikowska. Zobacz, jak prezentują się stylowe Polki w kreacjach polskiego brandu!  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.