Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański
O tym się mówi!

Kasia Tusk w dzianinowej sukience z Zary za 200 zł! Idealna stylizacja na jesień 2021!

Ponadczasowe kolory w świetnym zestawieniu!

Aleksandra Frankowska 3 września 2021 15:27
Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański

Kasia Tusk to jedna z najlepiej ubranych Polek. Jej styl naśladuje mnóstwo kobiet, ponieważ jest ponadczasowy i minimalistyczny, pasujący do każdej okazji. Tym razem na swoim blogu zaprezentowała się w sukience, którą dostać można w Zarze. Dobrała do niej świetnie pasujące dodatki!

Czytaj też: Kasia Tusk w marynarce z H&M na wiosnę 2021. Promuje minimalizm w stylu Paryżanek

Kasia Tusk w sukience z Zary

W swoim cyklu „Look of the day” na blogu, Kasia Tusk zaprezentowała nową stylizację. Jako bazę wybrała dzianinową sukienkę z Zary, wykonaną z bawełny w kremowym odcieniu, z ciemniejszymi wzorami. Można kupić ją w różnych rozmiarach w cenie ok. 200 zł.

Kasia zestawiła ją z wysokimi, czarnymi kaloszami i kamelowym trenczem. Ponieważ pogoda nie sprzyjała, dobrała również karmelowy parasol, który chronił ją i rodzinę podczas spaceru nad morzem.

Kasia Tusk doskonale połączyła fasony i materiały, tworząc ciepłą i jednocześnie bardzo modną stylizację. To idealny wybór na jesień 2021! Zwracamy także uwagę, że Kasia Tusk uwielbia kolory ziemi - beże, brązy, biele, czerń. Doskonale się w nich czuje i to właśnie te odcienie dobiera do swojej słowiańskiej urody.

Jak Wam się podoba stylizacja Kasi Tusk? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.