Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi

Kasia Cichopek odpoczywa na wyspie Gran Canaria! Pokazała swoje piękne ciało!

Wybrała skąpy strój kąpielowy!

Redakcja VIVA! 24 lutego 2020 15:01
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek odpoczywa właśnie na wyspie Gran Canaria, położonej na Oceanie Atlantyckim. Wyspa należy do Hiszpanii i jest częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich. Aktorka razem ze swoim mężem Marcinem Hakielem, postanowiła odpocząć w ciepłych krajach i spędzić ferie tam, gdzie dopisuje piękna, słoneczna pogoda. Kasia Cichopek na co dzień jest bardzo aktywna zawodowo, poza tym jest mamą i spędza sporo wolnego czasu z rodziną. Nic zatem dziwnego, że potrzebuje odpoczynku i relaksu, po którym z przyjemnością wróci do codziennych obowiązków. 

Jak prezentuje się Kasia Cichopek w kostiumie kąpielowym w 2020?

Gwiazdy podczas swoich wakacyjnych podróży publikują w social mediach piękne, egzotyczne zdjęcia. Zazwyczaj bardzo skrupulatnie dopracowują plażowe stylizacje i fotografują się na tle natury. Podobnie postąpiła Katarzyna Cichopek. Podczas wakacji na Gran Canarii zaprezentowała się w czarnym, stylowym kostiumie kąpielowym z bardzo odważnym dekoltem oraz kapeluszu i markowych okularach przeciwsłonecznych. Całość stylizacji wyraźnie przypadła do gustu fanom aktorki, którzy postanowili zostawić pod postem ponad 200 komentarzy. Co pisali użytkownicy?

Wow Kasia kusisz! - napisała Agata Rubik

My true beauty - napisał Marcin Hakiel

Świetnie wyglądasz w tym stroju!

Pięknie wyglądasz!

Wreszcie odważniejszy dekolt!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.