Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi

Kasia Cichopek odpoczywa na wyspie Gran Canaria! Pokazała swoje piękne ciało!

Wybrała skąpy strój kąpielowy!

Redakcja VIVA! 24 lutego 2020 15:01
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek odpoczywa właśnie na wyspie Gran Canaria, położonej na Oceanie Atlantyckim. Wyspa należy do Hiszpanii i jest częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich. Aktorka razem ze swoim mężem Marcinem Hakielem, postanowiła odpocząć w ciepłych krajach i spędzić ferie tam, gdzie dopisuje piękna, słoneczna pogoda. Kasia Cichopek na co dzień jest bardzo aktywna zawodowo, poza tym jest mamą i spędza sporo wolnego czasu z rodziną. Nic zatem dziwnego, że potrzebuje odpoczynku i relaksu, po którym z przyjemnością wróci do codziennych obowiązków. 

Jak prezentuje się Kasia Cichopek w kostiumie kąpielowym w 2020?

Gwiazdy podczas swoich wakacyjnych podróży publikują w social mediach piękne, egzotyczne zdjęcia. Zazwyczaj bardzo skrupulatnie dopracowują plażowe stylizacje i fotografują się na tle natury. Podobnie postąpiła Katarzyna Cichopek. Podczas wakacji na Gran Canarii zaprezentowała się w czarnym, stylowym kostiumie kąpielowym z bardzo odważnym dekoltem oraz kapeluszu i markowych okularach przeciwsłonecznych. Całość stylizacji wyraźnie przypadła do gustu fanom aktorki, którzy postanowili zostawić pod postem ponad 200 komentarzy. Co pisali użytkownicy?

Wow Kasia kusisz! - napisała Agata Rubik

My true beauty - napisał Marcin Hakiel

Świetnie wyglądasz w tym stroju!

Pięknie wyglądasz!

Wreszcie odważniejszy dekolt!

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.