DAMIAN DUDA 6 lipca 2017 10:45
1/7
Karolina Szostak, metamorfoza Karoliny Szostak, Karolina Szostak schudła, stylizacje Karoliny Szostak
Copyright @East News
1/7

 

To jest jej czas! Dzięki spektakularnej metamorfozie Karolina Szostak stała się inspiracją dla milionów polskich kobiet. Nic dziwnego, skoro gwiazda schudła początkowo aż 20 kilogramów. To był dopiero początek.

 

Jak obecnie twierdzi prezenterka, jej waga spadła nie o 20, a o 30 kilogramów — te liczby robią wrażenie!

 

Co sprawiło, że postanowiła schudnąć? Jaką dietę stosowała? O tym Karolina Szostak opowiedziała tylko VIVIE!.

 

Na którymś ze zdjęć zobaczyłam, że troszkę jest mnie za dużo. Za duża buzia, biust ogromny. To był czas >>Tańca z Gwiazdami<< i pomyślałam, że to fajny pomysł na rozruszanie się. Bo najprawdopodobniej brakowało mi ruchu. „Taniec z Gwiazdami” zapoczątkował tę przemianę, zaczęłam odrobinę chudnąć ale to nie było do końca to. Byłam na diecie pudełkowej, pilnowałam się starałam się nie jeść niedozwolonych rzeczy ale organizm nie chciał się ruszyć. Porozmawiałam o tym z Kasią, dziewczyną która prowadzi firmę cateringową i to ona zaproponowała mi post i oczyszczenie. Bo być może przy niedoczynności tarczycy, chorobie Hashimoto, na którą cierpię, wszystko jest zblokowane a post może pomóc to odblokować”, powiedziała Karolina Szostak.

 

Niestety, gwiazda Polsatu na co dzień musi również mierzyć się z nienawiścią w sieci. Nie każdemu jej przemiana przypadła do gustu. Jednak jak sama twierdzi, nie przejmuje się słowami krytyki.

 

Dziś Karolina Szostak zachwyca wszystkich na warszawskich salonach. Serwisy internetowe chętnie rozpisują się na temat jej wyjątkowych stylizacji. Nie zdradzimy tajemnicy, pisząc, że jednym z najchętniej odwiedzanych przez Karolinę Szostak butików w Warszawie jest ten należący do Łukasza Jemioła.

 

Zobaczcie wyjątkowe kreacje, w których — w ostatnim czasie — pojawiła się Karolina Szostak!

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?