DAMIAN DUDA 6 lipca 2017 10:45
1/7
Karolina Szostak, metamorfoza Karoliny Szostak, Karolina Szostak schudła, stylizacje Karoliny Szostak
Copyright @East News
1/7

 

To jest jej czas! Dzięki spektakularnej metamorfozie Karolina Szostak stała się inspiracją dla milionów polskich kobiet. Nic dziwnego, skoro gwiazda schudła początkowo aż 20 kilogramów. To był dopiero początek.

 

Jak obecnie twierdzi prezenterka, jej waga spadła nie o 20, a o 30 kilogramów — te liczby robią wrażenie!

 

Co sprawiło, że postanowiła schudnąć? Jaką dietę stosowała? O tym Karolina Szostak opowiedziała tylko VIVIE!.

 

Na którymś ze zdjęć zobaczyłam, że troszkę jest mnie za dużo. Za duża buzia, biust ogromny. To był czas >>Tańca z Gwiazdami<< i pomyślałam, że to fajny pomysł na rozruszanie się. Bo najprawdopodobniej brakowało mi ruchu. „Taniec z Gwiazdami” zapoczątkował tę przemianę, zaczęłam odrobinę chudnąć ale to nie było do końca to. Byłam na diecie pudełkowej, pilnowałam się starałam się nie jeść niedozwolonych rzeczy ale organizm nie chciał się ruszyć. Porozmawiałam o tym z Kasią, dziewczyną która prowadzi firmę cateringową i to ona zaproponowała mi post i oczyszczenie. Bo być może przy niedoczynności tarczycy, chorobie Hashimoto, na którą cierpię, wszystko jest zblokowane a post może pomóc to odblokować”, powiedziała Karolina Szostak.

 

Niestety, gwiazda Polsatu na co dzień musi również mierzyć się z nienawiścią w sieci. Nie każdemu jej przemiana przypadła do gustu. Jednak jak sama twierdzi, nie przejmuje się słowami krytyki.

 

Dziś Karolina Szostak zachwyca wszystkich na warszawskich salonach. Serwisy internetowe chętnie rozpisują się na temat jej wyjątkowych stylizacji. Nie zdradzimy tajemnicy, pisząc, że jednym z najchętniej odwiedzanych przez Karolinę Szostak butików w Warszawie jest ten należący do Łukasza Jemioła.

 

Zobaczcie wyjątkowe kreacje, w których — w ostatnim czasie — pojawiła się Karolina Szostak!

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.