O kogo chodzi?

Marcin Brzeziński 18 lutego 2019 10:59

Olivia Palermo zaczyna współpracę z... Karlem Lagerfeldem! Nie tak dawno informowaliśmy was o tym, że Carine Roitfeld, była naczelna francuskiego Vogue’a obecnie kierująca magazynem i portalem CR Fashion Book wybierze z kolekcji własnej marki Lagerfelda swoje ulubione ubrania i dodatki. Zestaw noszący nazwę Edit by Carine Roitfeld będzie dostępny w butikach Karl Lagerfeld we wrześniu tego roku. Podobne zadanie cesarz mody powierzył w ostatnich dniach amerykańskiej aktorce, modelce i światowej ikonie stylu Olivii Palermo. Gwiazda Instagrama ma stworzyć stylizacje na bazie kolekcji marki i osobiście zaprojektować pięć własnych ubrań. Ubrania oraz dodatki, które wybierze i zaprojektuje stworzą oddzielną linię nazwaną Karl Lagerfeld Styled by Olivia Palermo, która pojawi się w butikach już w czerwcu. A powiedzmy, że jest ich aż 100 na całym świecie, dodatkowo produkty marki dostępne są w sprzedaży internetowej w 96 krajach.

Taka współpraca jest zwykle okazją do wymiany wzajemnych uprzejmości. I tak było tym razem. Olivia Palermo zapewniła, że „spotkanie z wielkim Karlem Lagerfeldem jest dla mnie czymś naprawdę niesamowitym. To spotkanie z legendą”. Zaś Karl Lagerfeld ustami swojego rzecznika oświadczył, że podziwia „kreatywność, przedsiębiorczość i siłę” amerykańskiej trendsetterki. A nam podoba się, że cesarz mody nie waha się korzystać z talentów stylowych kobiet. Choć zaproszenie w tym samy czasie Carine Roitfeld i Olivii Palermo można by uznać za lekką przesadę... W oczekiwaniu na wspólną kolekcję Karla Lagerfelda i Olivii Palermo zobaczmy stylizacje tej ostatniej, które zapewniają jej miejsce w rankingach najlepiej ubranych kobiet świata. 

1/6
Olivia Palermo kolekcja dla Karla Lagerfelda
Copyright @MediaPunch/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News
1/6

Haftowany, jedwabny płaszcz i kołnierz ze sztucznego futra. Olivia Palermo lubi nieoczywiste zestawienia.

2/6
Olivia Palermo kolekcja dla Karla Lagerfelda
Copyright @Neil Warner / SplashNews.com/East News
2/6

Drobne kolorowe akcenty ożywiają wyrafinowaną stylizację Olivii Palermo.

3/6
Olivia Palermo kolekcja dla Karla Lagerfelda
Copyright @Matrix Media Group/FaceToFace/REPORTER
3/6

Olivia Palermo udowodniła, że elegancki garnitur zwłaszcza w tak pięknym kolorze idealnie sprawdza się na czerwonym dywanie.

4/6
Olivia Palermo kolekcja dla Karla Lagerfelda
Copyright @Wiese/FaceToFace/REPORTER
4/6

Kolejny niezwykły miks Olivii Palermo: futrzana bomberka, kardigan z piórami i skórzane spodnie.

5/6
Olivia Palermo kolekcja dla Karla Lagerfelda
Copyright @Cornel Cristian Petrus/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News
5/6

Kratka, panterka i kwiaty... Olivia Palermo kocha wzory i wie, jak je ze sobą zestawiać. Do naśladowania!

6/6
Olivia Palermo kolekcja dla Karla Lagerfelda
Copyright @David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS
6/6

Asymetryczna sukienka plus stylowe dodatki: futrzany szal i efektowne szpilki. Olivia Palermo potrafi zwrócić na siebie uwagę!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.