Fot. Materiały prasowe (kamiland.pl)
ZE ŚWIATA MODY

Wiedzieliście, że Kamil Stoch ma własną markę ubrań? Sprawdźcie, jak się nazywa i co oferuje!

Sabina Zięba 22 stycznia 2018 15:30
Fot. Materiały prasowe (kamiland.pl)

 

Kamil Stoch bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. O sympatii, jaką darzą go fani, świadczyć może chociażby niedawny 83. plebiscyt „Przeglądu Sportowego”, podczas którego czytelnicy magazynu oraz widzowie telewizji Polsat zdecydowali, że to on jest najlepszym polskim sportowcem minionego roku. Okazuje się jednak, że oprócz skoków narciarskich zajmuje się dodatkową działalnością i to... w świecie mody!

Polecamy też: Kamil Stoch zwycięzcą 66. Turnieju Czterech Skoczni: „Zawsze chciałem być jednym z najlepszych w tym sporcie”. Jak wyglądała jego droga na szczyt?

Kamiland, czyli marka Kamila Stocha

W 2015 roku Kamil Stoch zdecydował się założyć własną markę oferującą odzież sportową „Kamiland”. W internetowym sklepie możemy zakupić czapki, t-shirty, kurtki, a także gadżety, jak kalendarze czy torby. Sam informuje: „Kamiland to odpowiedź na oczekiwania i sugestie moich kibiców oraz tych wszystkich, którzy lubią wyróżnić się w pomysłowy sposób. Wspólnie z grupą zaufanych elfów aktywnie biorę udział w powstawaniu każdego z produktów. Rysuję (nie chcielibyście tego widzieć), dobieram kolory (słuchając tych co czują trendy), mierzę, zmieniam, komentuję, podziwiam, zatwierdzam. (...) Oceniam artykuły pod kątem tego, czy są funkcjonalne i atrakcyjne, bo osobiście także chcę być ich użytkownikiem. Wszystkie produkty posiadają mój własny certyfikat uznania za to, że tworzone są z pomysłem, z zaangażowaniem i przede wszystkim z pasją, tak bym wspólnie z Wami mógł cieszyć się każdym ich szczegółem”.

Polecamy też: Kochają się i… pasują do siebie także pod względem wyglądu. Zobacz najbardziej stylowe pary w show-biznesie!

W całym przedsięwzięciu pomaga mu jego ukochana żona, Ewa Bilan-Stoch. Dba o wizerunek Kamiland oraz kontakty marketingowe ze sponsorami, a także zajmuje się wykonywaniem fotografii Stocha, które możemy znaleźć na stronie marki. Produkty dostępne są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, a ceny są naprawdę bardzo przystępne! Skusicie się na coś?

 

Kamil Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni! Pamiętacie, jak wygląda jego żona? Jest piękna! ZDJĘCIA
Fot. EastNews

Kamil z żoną Ewą.

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.