Julia Kamińska, VIVA! 12/2017
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/ AF PHOTO
ZE ŚWIATA MODY

Julia Kamińska w sukience z sieciówki na wiosnę 2021. "W życiu nie dostałam tylu pytań o ciuch"

Aktorka zachwyciła na planie BrzydUli!

Paulina Filipowicz 30 marca 2021 19:28
Julia Kamińska, VIVA! 12/2017
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/ AF PHOTO

Julia Kamińska skradła serca telewidzów dzięki roli Uli Cieplak w serialu BrzydUla. Za wielbicielami produkcji już ponad 110 wyemitowanych w TVN7 odcinków drugiej części.  Nowy sezon pokazuje Ulę jako matkę trojga dzieci, która zrezygnowała ze swojej kariery na rzecz rodziny i znów nie jest pięknością. Jak się jednak okazuje, bohaterka przechodzi kolejną zmianę i zaczyna prezentować się fenomenalnie. Jej stylizacje zwróciły uwagę telewidzów, którzy obrzucili aktorkę Julie Kamińską licznymi pytaniami o sukienkę!

Julia Kamińska w sukience z Reserved na wiosnę 2021. "W życiu nie dostałam tylu pytań o ciuch"

Julia Kamińska wcielająca się w tytułową BrzydUlę, ma naprawdę świetny gust! Choć jej bohaterka przez większość odcinków serialu nie zachwyca wyglądem, aktorka prywatnie nigdy nie miała problemów z modnym wyglądem. Stawia na kobiece looki, uważnie śledzi trendy i wyróżnia się kobiecą urodą.

Na szczęście serialowa BrzydUla też z czasem zaczyna o siebie dbać i przechodzi spektakularną metamorfozę. Ostatnio fani produkcji zachwycili się nową stylizacją ulubionej bohaterki. Ula pojawiła się w serialu w pięknej niebieskiej sukience w drobne groszki. Wystąpiła w niej w scenie, w której wróciła z rodzinnych wakacji.

Julia Kamińska przyznała, iż dostała mnóstwo zapytań od fanów, na temat niebieskiej sukienki w groszki. Gwiazda serialu BrzydUla opublikowała zdjęcie w windzie, gdzie zapozowała właśnie w tej słynnej kreacji, którą uzupełniła paskiem w talii i wysokimi botkami.

"W życiu nie dostałam tylu pytań o ciuch z planu. Sukienka jest z Reserved, przerobiona – bez kołnierzyka" - napisała Julia Kamińska.

Piękną sukienkę Julii Kamińskiej można dostać wiec w słynnej sieciówce Reserved, za niecałe 120 złotych. A jak Wam podoba się taki kobiecy fason na wiosnę 2021?  

Julia Kamińska w sukience na wiosnę 2021
Fot. Instagram @_julia_kaminska_

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.