Marcin Brzeziński 9 października 2017 19:00
1/11
Emma Stone została nową ambasadorką Louis Vuitton
Copyright @East News
1/11

Zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „La La Land”, Emma Stone została nową ambasadorką Louis Vuitton. Dwuletni, lukratywny kontrakt, który popisała aktorka opiewa podobno na kwotę pomiędzy 6 a 10 milionów dolarów. To, że porozumienie pomiędzy stronami zostało osiągnięte potwierdzają zdjęcia na instagramowych profilach LV i dyrektora kreatywnego tego francuskiego domu mody Nicolasa Ghesquière’a. 28-letnia Emma Stone będzie gwiazdą najbliższych kampanii Louis Vuitton i na czerwonych dywanach pojawiać się tylko w kreacjach tego domu mody. Zresztą już podczas niedawnych premierach swego ostatniego filmu „Wojna płci” w Los Angeles i Londynie aktorka wybrała właśnie projekty Ghesquière’a.

 

Polecamy też: Wiadomo już, jaka modowa marka jest najcenniejsza na świecie! Domyślacie się, o który dom mody chodzi?

 

Louis Vuitton w pogoni za Ryanem

Emma Stone dołączyła tym samym do grona ambasadorek francuskiego domu mody, do których należą Michelle Williams, Sophie Turner i Alicia Vikander. Jak twierdzą dobrze poinformowane źródła marka Louis Vuitton starała się o pozyskanie aktorki od ponad roku. Jeszcze dłużej, bo trzy lata marka zabiega o partnera Emmy Stone z filmu „La La Land”, Ryana Goslinga. Ten jednak wciąż nie wydaje się być zainteresowany… A teraz zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie 10 najlepszych stylizacje Emmy Stone z czerwonego dywanu z czasów, gdy mogła jeszcze nosić coś więcej niż tylko… Louis Vuitton!

 

Emma Stone na premierach filmu „Wojna płci” w Los Angeles i Londynie w kreacjach domu mody Louis Vuitton. Obok: gwiazda i dyrektor kreatywny marki Nicolas Ghesquière.

 

Polecamy też: Sensacja! Louis Vuitton tworzy kolekcję z jednym najbardziej znanych współczesnych artystów Jeffem Koonsem!

4/11
Emma Stone
Copyright @East News
4/11
6/11
Emma Stone
Copyright @East News
6/11
10/11
Emma Stone
Copyright @East News
10/11

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!