Marcin Brzeziński 9 października 2017 19:00
1/11
Emma Stone została nową ambasadorką Louis Vuitton
Copyright @East News
1/11

Zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „La La Land”, Emma Stone została nową ambasadorką Louis Vuitton. Dwuletni, lukratywny kontrakt, który popisała aktorka opiewa podobno na kwotę pomiędzy 6 a 10 milionów dolarów. To, że porozumienie pomiędzy stronami zostało osiągnięte potwierdzają zdjęcia na instagramowych profilach LV i dyrektora kreatywnego tego francuskiego domu mody Nicolasa Ghesquière’a. 28-letnia Emma Stone będzie gwiazdą najbliższych kampanii Louis Vuitton i na czerwonych dywanach pojawiać się tylko w kreacjach tego domu mody. Zresztą już podczas niedawnych premierach swego ostatniego filmu „Wojna płci” w Los Angeles i Londynie aktorka wybrała właśnie projekty Ghesquière’a.

 

Polecamy też: Wiadomo już, jaka modowa marka jest najcenniejsza na świecie! Domyślacie się, o który dom mody chodzi?

 

Louis Vuitton w pogoni za Ryanem

Emma Stone dołączyła tym samym do grona ambasadorek francuskiego domu mody, do których należą Michelle Williams, Sophie Turner i Alicia Vikander. Jak twierdzą dobrze poinformowane źródła marka Louis Vuitton starała się o pozyskanie aktorki od ponad roku. Jeszcze dłużej, bo trzy lata marka zabiega o partnera Emmy Stone z filmu „La La Land”, Ryana Goslinga. Ten jednak wciąż nie wydaje się być zainteresowany… A teraz zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie 10 najlepszych stylizacje Emmy Stone z czerwonego dywanu z czasów, gdy mogła jeszcze nosić coś więcej niż tylko… Louis Vuitton!

 

Emma Stone na premierach filmu „Wojna płci” w Los Angeles i Londynie w kreacjach domu mody Louis Vuitton. Obok: gwiazda i dyrektor kreatywny marki Nicolas Ghesquière.

 

Polecamy też: Sensacja! Louis Vuitton tworzy kolekcję z jednym najbardziej znanych współczesnych artystów Jeffem Koonsem!

4/11
Emma Stone
Copyright @East News
4/11
6/11
Emma Stone
Copyright @East News
6/11
10/11
Emma Stone
Copyright @East News
10/11

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.