Fot. Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Nowego oblicza Greya”!

Jak wyglądali Dakota Johnson i Jamie Dornan podczas promocji filmu w Hollywood?

Sabina Zięba 5 lutego 2018 16:30
Fot. Instagram

Już we wtorek 6 lutego odbędzie się oficjalna światowa premiera „Nowego oblicza Greya”! W Polsce ten przełomowy dla wielu osób film będzie można obejrzeć już dwa dni później. Fani z niecierpliwością czekają na ostatnią część niesamowicie erotycznej sagi, chcąc poznać, jak zakończy się historia miłosna bajecznie bogatego biznesmena Christiana Greya i pięknej studentki Anastasii Steele. Gwiazdy ekranizacji od pewnego czasu znacznie angażują się w promocję filmu. Ostatnio Dakota Johnson i Jamie Dornan pojawili się z tego powodu w Hollywood. Jak wyglądali?

Dakota Johnson i Jamie Dornan w West Hollywood

W czwartkowy wieczór 1 lutego Jamie Dornan i Dakota Johnson pokazali się w The House on Sunset w zachodnim Hollywood w Kalifornii. Wraz z większością ekipy, w tym z aktorami (m. in. z odtwórczynią roli Kate, Eloise Mumford), reżyserem Jamesem Foleyem oraz E. L. James, czyli autorką książek, świętowali zbliżającą się premierę ostatniej już części sagi, a także pewien oryginalny projekt...

Fot. Instagram

E. L. James, Jamie Dornan, Dakota Johnson oraz James Foley.
 

 

Pop-up F I F T Y 

Od 2 do 4 lutego właśnie w budynku The House on Sunset funkcjonowała tymczasowa wystawa. Szczęśliwcy, którym udało się tam dotrzeć, wkraczali w świat Christiana Greya podczas zwiedzania sześciu pokoi inspirowanych filmem. W każdym z nich mogli zobaczyć niestandardową sztukę oraz rekwizyty, a także przedpremierowo obejrzeć ostatnią część sagi. 

Dakota Johnson z tej okazji pojawiła się w krwistoczerwonej sukni Cushnie et Ochs o długości midi z oryginalnym dekoltem, która podkreślała jej znakomitą sylwetkę, a także metaliczne sandałki tej samej firmy. Jamie Dornan natomiast postawił na garnitur marki Hermès oraz buty Tod’s. Kto z nich prezentował się lepiej?

Fot. Instagram

Polecamy też: Zobacz oficjalny zwiastun „Nowego oblicza Greya”! Co spotka Christiana i Anastasię?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.