VIVA! 10 stycznia 2018 11:42
1/7
Nowa ikona stylu? Marcelina Zawadzka seksowna w „Pytanie na Śniadanie”
Copyright @Instagram.com, East News
1/7

Kariera Marceliny Zawadzkiej, prowadzącej „Pytanie na Śniadanie” w TVP 2 i byłej Miss Polonia rozwija się w zwrotnym tempie. Marcelina szybko stała się ulubienicą widzów tego śniadaniowego programu. Także na Instagramie gwiazda może pochwalić się sporym gronem fanów - jej profil obserwuje ponad 220 tysięcy osób!
 

W niedzielę 7 stycznia jedna z kreacji Marceliny, w której wystąpiła w „Pytaniu na Śniadanie” wywołała sensację! Zawadzka na wizji przymierzyła czarny karnawałowy kostium, a raczej jego część - pióropusz i skrzydła. W takich kostiumach podczas karnawału w Rio de Janeiro występują tancerki. Marcelina założyła strój na obcisłą bluzkę na ramiączkach i dopasowane spodnie dzwony. Co tak poruszyło widzów? Superseksowny dekolt celebrytki! Zbyt seksowny jak do porannego programu? Wręcz przeciwnie! Fani byli zachwyceni. Pod zdjęciami, które Marcelina pokazała na Instagramie posypały się pozytywne komentarze: Ale Pani jest piękna, Przepiękna kobieta z klasą, Kusisz pięknym dekoltem. Co ciekawe, w sieci pojawiły się nawet komentarze, że Marcelina powiększyła biust!
 


Marcelina Zawadzka w karnawałowym kostiumie w programie „Pytanie na Śniadanie”

 

Nasza redakcyjna koleżanka Basia Łubko, która w programie „Pytanie na Śniadanie” prowadzi modowy cykl, tego dnia także była na  nagraniu. Opowiedziała nam o wrażeniu, jakie stylizacja Marceliny zrobiła w studiu!
 

Trudno było oderwać wzrok od Marceliny! Olśniła wszystkich! Brawo za odwagę - w programie na żywo na wszystko jest bardzo mało czasu, a samo założenie tego pióropusza było bardzo skomplikowane. Nie mówiąc już o poruszaniu się po studiu w nim i w zabójczo wysokich szpilkach, które miała na nogach Marcelina. Podczas nagrania, między ujęciami prowadzący musi dosłownie w biegu przemieszczać się z jednego miejsca na drugie. Marcela poradziła sobie doskonale!

 

 

Czy Marcelina zasługuje na miano nowej (bardzo seksownej) ikony stylu? Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie sami!

2/7
Nowa ikona stylu? Marcelina Zawadzka
Copyright @East News
2/7


Marcelina Zawadzka w lateksowym komplecie projektu MIDO na nagraniu programu „The Voice of Poland”.

 

Zobacz także: Niezwykle zmysłowa i drapieżna Marcelina Zawadzka w odważnym teledysku! EKSLUZYWNE VIDEO

3/7
Nowa ikona stylu? Marcelina Zawadzka
Copyright @East News
3/7

 

Marcelina Zawadzka w sukience projektu Paprocki & Brzozowski na pokazie kolekcji marki w październiku 2017 roku.

 

Zobacz także: Marcelina Zawadzka w makijażu na karnawałowe wyjście – zobacz tutorial krok po kroku! [WIDEO]

4/7
Nowa ikona stylu? Marcelina Zawadzka
Copyright @East News
4/7

 

Marcelina Zawadzka w kurtce dżinsowej, sukience oraz szpilkach marki Guess na pokazie tej marki w listopadzie 2017 roku.

 

Zobacz także: Marcelina Zawadzka po raz pierwszy o nowej miłości i rozstaniu z Mikołajem Roznerskim! Kim jest jej przystojny partner?

5/7
Nowa ikona stylu? Marcelina Zawadzka
Copyright @East News
5/7
6/7
Nowa ikona stylu? Marcelina Zawadzka
Copyright @East News
6/7

 

Marcelina Zawadzka w sukience i burtach projektu MIDO.

7/7
Nowa ikona stylu? Marcelina Zawadzka
Copyright @East News
7/7

Marcelina Zawadzka w czarnej stylizacji z ramoneską z ćwiekami.
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?