Jak udało jej się zachować tajemnicę?

Paulina Filipowicz 27 stycznia 2021 13:31

Ida Nowakowska szczęśliwą nowinę o ciąży ogłosiła wczoraj w trakcie prowadzenia programu Pytanie na śniadanie. Tancerka już wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą! Choć nieznana jest jeszcze płeć i imię pociechy, gwiazda potwierdziła, że jest już w szóstym miesiącu ciąży. Pierwsze dziecko Idy Nowakowskiej i jej męża, Jack'a Herndon'a, przyjdzie na świat w maju! Jak to się stało, że nikt nawet nie podejrzewał stanu błogosławionego prezenterki? Ida Nowakowska sprytnie ukrywała przed światem ciążowy brzuszek wyszukanymi stylizacjami! Dobierała ubrania w taki sposób, aby za prędko nie zdradzić swoich ciążowych krągłości. Fani szybko wypatrzyli, że na niemal każdym zdjęciu z ostatnich tygodni Ida zakrywała swój brzuch luźnymi sukienkami czy płaszczami. Postanowiliśmy przyjrzeć się ostatnim stylizacjom Idy Nowakowskiej. Domyślaliście się, że coś jest na rzeczy?   

1/9
Ida Nowakowska w sukience w ciąży
Copyright @AKPA
1/9

Podczas Festiwalu w Opolu Ida Nowakowska była w pierwszym miesiącu ciąży.

2/9
Ida Nowakowska w garniturze w ciąży 2021
Copyright @AKPA
2/9

Gwiazda pod koniec listopada pracowała na planie konkursu Eurowizja Junior. Płaski brzuszek nie wskazywał na czwarty miesiąc ciąży!

3/9
Ida Nowakowska w garniturze w ciąży
Copyright @AKPA
3/9

Szeroki pas w talii być może miał być tylko modnym dodatkiem, a może miał służyć ukryciu ciążowych krągłości...

4/9
Ida Nowakowska Eurowizja
Copyright @AKPA
4/9

Luźne spodnie z wysokim stanem mogły sugerować zachodzące w życiu gwiazdy zmiany.

5/9
Ida Nowakowska na premierze filmu
Copyright @East News
5/9

Ida na premierze filmu "Czyściec" postawiła na wyszczuplający sylwetkę czarny look, oversizową bluzę i zakrywający talię płaszcz.

6/9
Nowakowska Ida w ciąży sylwester 2020
Copyright @AKPA
6/9

Prezenterka w tym roku poprowadziła "Sylwester marzeń z Dwójką". Podczas przymiarek wybierała luźne kreacje z licznymi falbanami w okolicach talii i brzucha...

7/9
Ida Nowakowska sylwester 2020
Copyright @AKPA
7/9

Przygotowania do Sylwestra odbywały się w grudniu, a więc Ida była już w 5 miesiącu ciąży!

8/9
Ida Nowakowska sylwester 2020
Copyright @AKPA
8/9

Mimo wszystko trzeba przyznać, że tancerka utrzymuje przez cały czas szczupłą sylwetkę, dlatego nikt nie spodziewał się informacji o ciąży!

9/9
Ida Nowakowska w ciąży
Copyright @AKPA
9/9

Ida Nowakowska na Sylwestrze 2020. Domyślaliście się, że coś jest na rzeczy? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.