Gwiazdy Halloween 2023
Fot. Instagram @Adele / Getty Images
O tym się mówi!

Gwiazdy świętują Halloween! Jakie wybrały przebrania?

Kto zasługuje na wyróżnienie?

Aleksandra Frankowska 31 października 2023 13:27
Gwiazdy Halloween 2023
Fot. Instagram @Adele / Getty Images

Dziś Halloween 2023, święto, które uwielbiają gwiazdy nie tylko poza granicami Polski. Z tej okazji przygotowania trwają już od dawna, a pierwsze stroje ujrzały już światło dzienne. Wciąż czekamy na strój Heidi Klum, która jest prawdziwą królową tego święta. Która z gwiazd już zaprezentowała swój tegoroczny wybór?

ZOBACZ TEŻ: Filmy na Halloween – kultowe komedie o upiorach, horrory i filmy grozy w klimacie Halloween

Gwiazdy świętują Halloween 2023

Za oceanem imprezy Halloween trwają już od weekendu. Z tej okazji mieliśmy już okazję zobaczyć chociażby Paris Hilton jako Britney Spears z teledysku "Toxic" czy Adele jako zjawiskową i mroczną Mortizię Addams. W tym roku zachwyciła również Kourtney Kardashian, która od swojego ślubu we Włoszech pozostaje w konflikcie z Kim. Ta oskarżyła ją o kopiowanie wszystkiego, co robiła wcześniej... dlaczego więc nie wykorzystać tego w Halloween? Kourtney przebrała się więc za swoją siostrę w okazałej ciąży, kiedy wszyscy komentowali iż wybrała sukienkę z wzorem z tapicerki kanapy. 

Który strój najbardziej przypadł Wam do gustu? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.