Która gwiazda wyglądała najlepiej na czerwonym dywanie?

Aleksandra Trendak 2 sierpnia 2022 20:30

Już 5 sierpnia do kin trafi najnowsza komedia "Każdy wie lepiej", w której w rolach głównych możemy zobaczyć Joannę Kulig oraz Michała Czerneckiego. Film opowiada historię pary zakochanych, która staje się obiektem rodzinnej intrygi. W pozostałych rolach możemy zobaczyć między innymi Andrzeja Seweryna, Grażynę Szapołowską oraz Macieja Musiałowskiego. Jednak jak gwiazdy zaprezentowały się w czasie premiery filmu? Kto błyszczał najjaśniej na ściance? Jaki styl królował na czerwonym dywanie?

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak znów szokuje! Piosenkarz zachwyca w nowej odsłonie

Gwiazdy na premierze filmu "Każdy wie lepiej"

Obsada i fabuła filmu "Każdy wie lepiej" jest bardzo obiecująca, nic więc dziwnego, że wiele miłośników kina nie może doczekać się, aż film wejdzie do kin. Jednak zanim to nastąpi musi odbyć się oficjalna premiera filmu z plejadą gwiazd! Zdecydowanie na czerwonym dywanie najjaśniej błyszczała Joanna Kulig, której kariera ostatnim czasem rozwija się w bardzo szybkim tempie. Na tę okazję aktorka wybrała klasyczną stylizację składającą się z białych garniturowych spodni i marynarki oraz czarnej bluzki z dekoltem w serek. Przeciwieństwem tej stylizacji była zdecydowanie Grażyna Szapołowska, która postawiła na całkowitą czerń, gdzie jedynymi akcentami były błyszczące buty oraz kolorowy naszyjnik. Natomiast panowie postawili na klasykę - Maciej Musiałowski wybrał biały T-shirt i czarne spodnie, a Michał Czernecki białą koszulę i dżinsy, które zestawił z musztardową kamizelką. Bardzo ciekawą kreację miała także Julia Wyszyńska, która postawiła na kombinezon z szerokimi nogawkami, marynarkę i kopertówkę ze zwierzęcym printem

Zobaczcie stylizacje gwiazd w naszej galerii. 

1/8
Joanna Kulig
Copyright @Piotr Podlewski/AKPA
1/8

Gwiazdy na premierze "Każdy wie lepiej": Joanna Kulig

2/8
Michał Czernecki
Copyright @Piotr Podlewski/AKPA
2/8

Gwiazdy na premierze "Każdy wie lepiej": Michał Czernecki

3/8
Julia Wyszyńska
Copyright @Piotr Podlewski/AKPA
3/8

Gwiazdy na premierze "Każdy wie lepiej": Julia Wyszyńska

4/8
Maciej Musiałowski
Copyright @Piotr Podlewski/AKPA
4/8

Gwiazdy na premierze "Każdy wie lepiej": Maciej Musiałowski

5/8
Grażyna Szapołowska
Copyright @Piotr Podlewski/AKPA
5/8

Gwiazdy na premierze "Każdy wie lepiej": Grażyna Szapołowska

6/8
Liliana Głąbczyńska-Komorowska
Copyright @Piotr Podlewski/AKPA
6/8

Gwiazdy na premierze "Każdy wie lepiej": Liliana Głąbczyńska-Komorowska

7/8
Agnieszka Kawiorska
Copyright @Piotr Podlewski/AKPA
7/8

Gwiazdy na premierze "Każdy wie lepiej": Agnieszka Kawiorska

8/8
Maria Dębska
Copyright @Piotr Podlewski/AKPA
8/8

Gwiazdy na premierze "Każdy wie lepiej": Maria Dębska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?