O TYM SIĘ MÓWI

Grażyna Torbicka zachwyciła w trakcie festiwalu w Sopocie, ale...

nie wszystkim spodobała się jej stylizacja. Dlaczego?

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2018 13:11

Jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie filmu oraz ikoną stylu, której modowe wybory zachwycają i wzbudzają podziw. Nie inaczej było w trakcie tegorocznego festiwalu w Sopocie, który Grażyna Torbicka pierwszego dnia współprowadziła wraz z Olivierem Janiakiem. Choć jednoczęściowy kombinezon, który wybrała na tę okazję prezentował się wyjątkowo stylowo i szykownie, nie wszystkim przypadł do gustu. Dlaczego?

Grażyna Torbicka w czarnym kombinezonie na festiwalu w Sopocie

Kontrowersyjny okazał się kolor stylizacji, czyli czerń. Prosty kombinezon, przełamany dosyć dużą falbaną i odsłoniętym ramieniem prezentował się na Grażynie Torbickiej niezwykle korzystnie, podkreślił jej szczupłą sylwetkę oraz zgrabne, długie nogi. Wydawałoby się, że klasyczny kolor nie powinien nikogo gorszyć, a jednak są i tacy, którzy uważają, że nie sprawdził się on na sopockiej scenie najlepiej.

„Czerń nie pasuje na festiwal”, „Wygląda dobrze. Ale na festiwal powinna założyć jasną kreacje i oczywiście suknie nie spodnie, które są strojem sportowym !!!”, „p. Grażyna wyglądała elegancko, ale kostium nie pasował do okazji”, piszą internauci.

Nie brakuje oczywiście głosów, że Grażyna Torbicka sprawdziła się świetnie w roli współprowadzącej pierwszy dzień festiwalu i wyglądała absolutnie zjawiskowo i atrakcyjnie.

A jakie jest Twoje zdanie na ten temat?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?