O TYM SIĘ MÓWI

Grażyna Torbicka zachwyciła w trakcie festiwalu w Sopocie, ale...

nie wszystkim spodobała się jej stylizacja. Dlaczego?

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2018 13:11

Jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie filmu oraz ikoną stylu, której modowe wybory zachwycają i wzbudzają podziw. Nie inaczej było w trakcie tegorocznego festiwalu w Sopocie, który Grażyna Torbicka pierwszego dnia współprowadziła wraz z Olivierem Janiakiem. Choć jednoczęściowy kombinezon, który wybrała na tę okazję prezentował się wyjątkowo stylowo i szykownie, nie wszystkim przypadł do gustu. Dlaczego?

Grażyna Torbicka w czarnym kombinezonie na festiwalu w Sopocie

Kontrowersyjny okazał się kolor stylizacji, czyli czerń. Prosty kombinezon, przełamany dosyć dużą falbaną i odsłoniętym ramieniem prezentował się na Grażynie Torbickiej niezwykle korzystnie, podkreślił jej szczupłą sylwetkę oraz zgrabne, długie nogi. Wydawałoby się, że klasyczny kolor nie powinien nikogo gorszyć, a jednak są i tacy, którzy uważają, że nie sprawdził się on na sopockiej scenie najlepiej.

„Czerń nie pasuje na festiwal”, „Wygląda dobrze. Ale na festiwal powinna założyć jasną kreacje i oczywiście suknie nie spodnie, które są strojem sportowym !!!”, „p. Grażyna wyglądała elegancko, ale kostium nie pasował do okazji”, piszą internauci.

Nie brakuje oczywiście głosów, że Grażyna Torbicka sprawdziła się świetnie w roli współprowadzącej pierwszy dzień festiwalu i wyglądała absolutnie zjawiskowo i atrakcyjnie.

A jakie jest Twoje zdanie na ten temat?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.