Salma Hayek
Fot. RB/Bauer-Griffin/GC Images/Love Moschino/ FarFetch
GET THE LOOK

Get The Look: Salma Hayek w drapieżnym garniturze w panterkę! Gdzie znajdziesz podobny?

Co za zjawiskowy look!

Aleksandra Frankowska 15 października 2021 19:27
Salma Hayek
Fot. RB/Bauer-Griffin/GC Images/Love Moschino/ FarFetch

Salma Hayek to prawdziwa piękność. O jej urodzie krążą już legendy, tak samo jak o domowych sposobach pielęgnacji, które stosuje jeszcze z polecenia swojej babci. Tym razem aktorka pojawiła się w Los Angeles wychodząc ze studia programu "Jimmy Kimmel Live". Miała na sobie drapieżny garnitur w panterkę, który od razu przykuł uwagę paparazzi. Wiemy, jak odtworzyć tę niesamowitą stylizację w dwóch wersjach, ekonomicznej i premium!

Salma Hayek zachwyciła w garniturze w panterkę

Aktorka znana ze swojego wyrafinowanego stylu, pojawiła się w Los Angeles w niebalanym garniturze. Wzór w panterkę bardzo pasuje do jej oliwkowej karnacji i ciemnych, wyprostowanych włosów. Marynarka garnituru to nieco dłuższy fason z czarnym kołnierzem. Pod spód gwiazda włożyła czarną bluzkę, a do całości dopasowała masywne czarne buty na platformie. Niesamowity look Salmy Hayek to idealny zestaw na jesień 2021!

Ubierz się jak Salma Hayek

Zajrzeliśmy do sklepów i poszukaliśmy poszczególnych elementów stylizacji Salmy Hayek, tak abyście mogły odtworzyć ją we własnym domu. Na pierwszy ogień mamy wersję ekonomiczną. Podobną marynarkę znaleźliśmy w sklepie UnBoxWear w cenie 139,99 zł. Do tego spodnie w panterkowy wzór w sklepie CATWALK JUNKIE za 249,99 zł oraz buty na platformie z Bershki za 199 zł.

Wersja ekonomiczna

UnBoxWear
Fot. UnBoxWear

UnBoxWear, 139,99 zł

Catwalk Junkie
Fot. Catwalk Junkie

Catwalk Junkie, 249,99 zł

Bershka
Fot. Bershka

Bershka, 199 zł

Wersja premium

W wersji premium wybraliśmy marynarkę marki Ellie Saab w cenie 9697 zł. Do tego spodnie również tej marki w cenie 2094 zł. Całość uzupełniliśmy butami Love Moschino w cenie 1289 zł.

I gotowe! 

FarFetch
Fot. FarFetch

Ellie Saab, 9697 zł

FarFetch
Fot. FarFetch

Ellie Saab, 2094 zł

Love Moschino
Fot. Love Moschino

Love Moschino, 1289 zł

Salma Hayek
Fot. RB/Bauer-Griffin/GC Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.