Salma Hayek
Fot. RB/Bauer-Griffin/GC Images/Love Moschino/ FarFetch
GET THE LOOK

Get The Look: Salma Hayek w drapieżnym garniturze w panterkę! Gdzie znajdziesz podobny?

Co za zjawiskowy look!

Aleksandra Frankowska 15 października 2021 19:27
Salma Hayek
Fot. RB/Bauer-Griffin/GC Images/Love Moschino/ FarFetch

Salma Hayek to prawdziwa piękność. O jej urodzie krążą już legendy, tak samo jak o domowych sposobach pielęgnacji, które stosuje jeszcze z polecenia swojej babci. Tym razem aktorka pojawiła się w Los Angeles wychodząc ze studia programu "Jimmy Kimmel Live". Miała na sobie drapieżny garnitur w panterkę, który od razu przykuł uwagę paparazzi. Wiemy, jak odtworzyć tę niesamowitą stylizację w dwóch wersjach, ekonomicznej i premium!

Salma Hayek zachwyciła w garniturze w panterkę

Aktorka znana ze swojego wyrafinowanego stylu, pojawiła się w Los Angeles w niebalanym garniturze. Wzór w panterkę bardzo pasuje do jej oliwkowej karnacji i ciemnych, wyprostowanych włosów. Marynarka garnituru to nieco dłuższy fason z czarnym kołnierzem. Pod spód gwiazda włożyła czarną bluzkę, a do całości dopasowała masywne czarne buty na platformie. Niesamowity look Salmy Hayek to idealny zestaw na jesień 2021!

Ubierz się jak Salma Hayek

Zajrzeliśmy do sklepów i poszukaliśmy poszczególnych elementów stylizacji Salmy Hayek, tak abyście mogły odtworzyć ją we własnym domu. Na pierwszy ogień mamy wersję ekonomiczną. Podobną marynarkę znaleźliśmy w sklepie UnBoxWear w cenie 139,99 zł. Do tego spodnie w panterkowy wzór w sklepie CATWALK JUNKIE za 249,99 zł oraz buty na platformie z Bershki za 199 zł.

Wersja ekonomiczna

UnBoxWear
Fot. UnBoxWear

UnBoxWear, 139,99 zł

Catwalk Junkie
Fot. Catwalk Junkie

Catwalk Junkie, 249,99 zł

Bershka
Fot. Bershka

Bershka, 199 zł

Wersja premium

W wersji premium wybraliśmy marynarkę marki Ellie Saab w cenie 9697 zł. Do tego spodnie również tej marki w cenie 2094 zł. Całość uzupełniliśmy butami Love Moschino w cenie 1289 zł.

I gotowe! 

FarFetch
Fot. FarFetch

Ellie Saab, 9697 zł

FarFetch
Fot. FarFetch

Ellie Saab, 2094 zł

Love Moschino
Fot. Love Moschino

Love Moschino, 1289 zł

Salma Hayek
Fot. RB/Bauer-Griffin/GC Images

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.