Halle Berry stylizacja
Fot. James Devaney/GC Images/ Reserved / C&A / Stradivarius
O tym się mówi!

GET THE LOOK: Halle Berry promuje swój film w Nowym Jorku!

Kraciasta stylizacja przyciągnęła uwagę wszystkich!

Aleksandra Frankowska 25 listopada 2021 10:27
Halle Berry stylizacja
Fot. James Devaney/GC Images/ Reserved / C&A / Stradivarius

Halle Berry znana jest ze swojego wyjątkowego stylu. Jedna z najpiękniejszych dziewczyn filmowego agenta 007 Jamesa Bonda promuje właśnie swój najnowszy  film w Nowym Jorku. Podczas jednego z wyjść wybrała wyjątkową stylizację, na którą uwagę zwrócili fotoreporterzy. Jak wyglądała i jaki element najbardziej rzucał się w oczy? 

ZOBACZ TEŻ: Claudia Schiffer wraca na salony podczas premiery "Silent Night"! Ubierz się jak ona!

Halle Berry w kraciastej stylizacji na ulicach Nowego Jorku

Halle pokazała się w kraciastym, dopasowanym, czarnym garniturze od Peggy Hartano i czarnych szpilkach ze srebrnym akcentem. Do tego wybrała płaszcz również w kratę, ale kontrastującym, białym kolorze. Rzadko kiedy takie połączenia wyglądają dobrze, jednak Halle, niczym Barrie Bradshaw z Seksu w Wielkim Mieście, trafiła swoją stylizacją w dziesiątkę. Krata z kratą w jej wykonaniu to prawdziwy majstersztyk! Przypominamy, że aktorka skończyła już 55 lat, a wciąż wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał. 

Ubierz się, jak Halle Berry

Zajrzeliśmy do sklepów, aby poszukać pasujących elementów, które pozwolą odtworzyć stylizację Halle Berry. Jeśli chodzi o wersję ekonomiczną, nie powinniście mieć żadnego problemu z odnalezieniem poszczególnych ubrań w sieciówkach. Spodnie w kratę znaleźliśmy w C&A w cenie 69,99 zł. Do tego pasująca marynarka z Reserved, w cenie 69,99 zł oraz czarne szpilki ze Stradivariusa za 119 zł. Kontrastujący płaszcz znajdziecie również w Stradivariusie, w cenie 199 zł.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: GET THE LOOK: Adele w brązowym zestawie na meczu NBA!

Reserved
Fot. Reserved

Reserved, 69,99 zł

C&A
Fot. C&A

C&A, 69,99 zł

Stradivarius
Fot. Stradivarius

Stradivarius, 199 zł

Stradivarius
Fot. Stradivarius

Stradivarius, 119 zł

Wersja premium

W wersji premium, a więc nieco droższej, również udało nam się znaleźć świetne produkty. Marynarkę i spodnie w komplecie znajdziecie w Esprit. Kosztują kolejno 629 oraz 379 zł. Szpilki to model od Hugo Boss w cenie 799,90 zł oraz płaszcz od Patrizia Pepe za 3005 zł. 

Esprit
Fot. Esprit

ESPRIT, 629 zł

Esprit
Fot. Esprit

ESPRIT, 379 zł

Hugo Boss
Fot. Hugo Boss

HUGO BOSS, 799,90 zł

PATRIZIA PEPE
Fot. PATRIZIA PEPE

PATRIZIA PEPE, 3005 zł

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.